Секс, шлюб, зрада: у «Промені» виступить «Чорний квадрат»

18 Грудня 2020

У Розважальному центрі «Промінь» виступить Київський театр імпровізації «Чорний квадрат». Вистава відбудеться у вівторок, 22 грудня, о 19:00.

Це розповідь про взаємини між чоловіком і жінкою – тема, близька всім і кожному. Вистава «Хто кого хоче ...?» - не виняток, а скоріше підтвердження її актуальності. Вона про випадкові невипадкові зустрічі і дивовижні продовження, про захололі почуття, які вимагають радикальних змін (з легендарного проєкту «До і Після сексу»).

«Ми говоримо про сьогодення і не соромимося в виразах! Вистава етюдна, яскрава, неймовірно смішна, але і лірична одночасно, як сам Олексій Курилко, який закохує в себе з першої секунди! А також чудова Ірина Когут. У світі мільйони людей є палкими шанувальниками театру. Деякі люди навіть виїжджають закордон для того, щоб побачити, що сподобалася постановку. Але Вам не потрібно так чинити. Усе найкраще відбувається тут!», – запевняють творці вистави.

Що трапляється після шлюбу і через що ж все-таки люди йдуть на зраду? Якою має бути сексуальне життя пари та що насправді має на увазі жінка, коли щось говорить. Для акторів головне, щоб глядачі вигукували «точно-точно», «життєво» і впізнавали себе або свого партнера в особах акторів.

Не обійшлося і без красномовних, але не зовсім цензурних промов. Наприклад, один з «авторських» віршів створив шквал сміху чи через абсурдність, чи то від несподіванки. Однак, червоною лінією через весь спектакль простежувалася тема необхідності знайти по життю правильного супутника, який стане справжньою другою половинкою і підійде, немов пазл до єдиного цілого.

«Такого ти ще не бачив, незвичайний формат, у нас не плескають, у нас сигналять на повну. Нові емоції гарантуємо!», – обіцяють глядачам.

Квитки за посиланням.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter