«Чорний квадрат» вразив лучан транссексуальною виставою

20 Жовтня 2021

Текст: Інна СЕМЕНЮК
Фото: Наталія МАЗЕПА

Театр «Чорний квадрат» вкотре відвідав Луцьк і порадував поціновувачів імпровізації незвичайною виставою. 19 жовтня у РЦ «Промінь» відбувся показ комедії «Чоловічий рід, однина».

В основі вистави сюжет відомих французьких авторів Жан-Жака Брікера і Моріса Ласега. Це історія про батька-депутата і його сина, які вирішили зіграти свої весілля в один день. Їхня дружина і мама зникла безвісти багато років тому, і чоловік нещодавно домігся офіційного розлучення з нею. І от за три тижні до весілля у їхній дім приходить генерал американської армії, аби обговорити проект співпраці між Францією та Сполученими Штатами. Але під час зустрічі виявляється, що гість – незвичайний чоловік. І взагалі не зовсім чоловік, а колишня жінка - дружина господаря дому. Але на цьому сюрпризи і парадокси тільки починаються…

«Кажуть, що французам завжди є що приховувати», - ця фраза, сказана на сцені, стає лейтмотивом цієї вистави із непередбачуваними сюжетними колізіями, що спантеличують глядача.

Господар розуміє, що гість надто багато знає про його колишню дружину і підозрює, що це її американський коханець і зовсім шокований, коли дізнається правду. Син здогадується, що гість – не чужа людина, тому вирішує, що це його біологічний батько. І щоб уберегти хлопця від шокуючої правди, уся сім’я вигадує історію його появи на світ, сповнену нісенітниць, де усі дійові особи помінялися ролями.

Уся вистава щедро пересіяна дотепними жартами та майстерною і дуже влучною імпровізацією. Глядацький зал раз у раз наповнюється гучним сміхом та вибухає оплесками. Вистава сповнена різнобарвних емоцій: істерики, крики, сльози, шантаж, сміх, шок, прощення, розуміння, прийняття, близькість, зради, кохання, поцілунки. Це те, що так люблять глядачі, - справжня «Санта Барбара», але вміщена в одну серію і з хепі-ендом. Блискуча вистава-свято, яка стовідсотково піднімає настрій.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter