Секс, борщ і стереотипи: у Луцьку показали відверту виставу. ФОТО, ВІДЕО

26 Березня 2021

Зі столичним театром «Чорний квадрат» лучани знайомі давно. Київський колектив, який позиціонує себе як театр імпровізації, та керується принципом «грайте, що хочете, головне, щоб це було цікаво», вже багато років мандрує українськими містами та показує вистави на кшталт «Попередні пестощі», «Сексом дружбу не зіпсуєш», «А-ля кобеля, або Все, що рухається», «Не всі люблять порно».

Цього разу «Чорний квадрат» представив луцькій публіці спектакль «Ідеальна зброя пристрасті». Вистава відбулася 25 березня в РЦ «Промінь».

Не зраджуючи своєму напрямку, театр знову звернувся до теми стосунків. В центрі комедійного сюжету – майже подружня пара з типовими проблемами, непорозуміннями та складнощами спільного життя.

Вистава складається з етюдів, у яких беруть участь Олексій Курилко та Ірина Когут. Побутові епізоди, що рухають сюжет, чергуються з монологами головного героя. Він ділиться з аудиторією комічними, а для когось актуальними (про що свідчать сміх та оплески) проблемами: вона не вміє варити борщ, він не хоче зраджувати своїм побутовим звичкам, і в ліжку в них не обходиться без протиріч.

Простір спектаклю оформили мінімалістично: на сцені – лише стіл і ліжко. Здається, можна було б обійтися й без них, адже в центрі уваги – яскрава акторська гра.

Автори вистави кажуть, що насолодитися переглядом «Ідеальної зброї пристрасті» може завадити лише «болісне ставлення до сексуальної теми». Чи справді це так – вирішувати глядачам, адже герої тут – «ми з вами».
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter