Зеленський розказав, що стане «туристичним магнітом» Волині

09 Липня 2020

Президент Володимир Зеленський заявив, «туристичним магнітом» Волині мають стати Шацькі озера.

Про це глава держави повідомив 9 липня під час зустрічі з представниками бізнесу Волинської області у Луцьку, передають «Українські Новини».

Спочатку заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко поінформував, що «зараз дуже швидко почали працювати над проєктом Президента "25 магнітів"».

Зеленський пояснив, що в кожному регіоні обраний один «туристичний магніт», зокрема, у Волинській області – Шацькі озера.

«Мається на увазі, що ми вибираємо один центральний об'єкт, 25 – відповідно з регіонами країни, і зосереджуємося над ним. Це не тільки гроші, які ми будемо вкладати і допомагати знаходити. Це інфраструктура цього "магніту", його відновлення, і його імідж за кордоном, його рекламування», – розповів він.

Тимошенко додав, що вже почали працювати над інфраструктурою і плануванням, проводити зустрічі з інвесторами.

«Як ми співпрацюємо: є інвестор, який хоче вкладати гроші, тоді держава працює над інфраструктурою, а інвестор – над готелем, базою відпочинку або ще чимось», – сказав він.

Зеленський нагадав, що наступного року держава також планує зайнятися музеями і замками. Тимошенко пояснив, що в рамках проєкту «Велике будівництво» запланована реконструкція 100 об'єктів культурного надбання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗУСТРІЧАЛИ НА АВТОТРАСІ БІЛЯ ЛУЦЬКА. ФОТОРЕПОРТАЖ

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter