Затишок, квіти і випрані речі: естетика луцьких двориків. ФОТО

07 Серпня 2020

Текст і фото: Юлія ДЗЬОБИК

Тут збираються ввечері із друзями-сусідами, грають в «Доміно», обговорюють політику, культуру та спільних знайомих. Тут хтось вперше в житті сідає на велосипед або стає на ролики. Тут цілуються закохані підлітки, тут влаштовують традиційні «викупи» на весілля і тут проводжають в останню путь.

Дворики – затишні та естетичні закутки міста, де кожного дня кипить неймовірне життя, зберігаються таємниці та стаються важливі речі.

Сільський, індустріальний, рустикальний, типовий міський – у різних районах міста стилі дворів дуже відрізняються. І якщо в одних територія біля будинків прикрашена квітами та зеленню, то в інших особливої естетики додають розвішані постільна білизна та одяг, цікаві автомобілі й несподівані поєднання сучасної та старої архітектури.

«Таблоїд Волині» позаглядав між будинки і зібрав для вас добірку найцікавіших світлин із буднів луцьких двориків.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter