Засновниця «Пельменчука» пояснила, чому магазин вирішили не закривати

17 Грудня 2019

Засновниця та господиня популярного луцького магазину домашніх напівфабрикатів «Пельменчук» Тетяна Орлова пояснила, чому магазин продовжує роботу.

Нагадаємо, раніше на фейсбук-сторінці магазину оголосили про закриття «Пельменчука». За словами Тетяни Орлової «Пельменчук» мав припинити роботу наприкінці листопада. Втім, магазин так і не закрили.

«Таблоїд Волині» поспілкувався з керівницею та дізнався, чому магазин на проспекті Грушевського, 17 продовжив роботу.

«Ми не можемо залишити своїх клієнтів. Дуже багато почули слів підтримки і похвали, тому працюємо далі! Більш того, вирішили до новорічних свят готувати традиційні (і не дуже) страви до святкового столу. Адже не кожна господиня матиме час на приготування фаршированої щуки або холодцю. Запрошую на сторінку @pelmenchyk», – прокоментувала Тетяна Орлова.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter