Запуск транспорту та відкриття садочків: думки луцької лікарки щодо послаблення карантину

17 Травня 2020

Луцька лікарка-інфекціоністка Галина Морочковська поділилася думками щодо доцільності зняття карантинних обмежень в Україні. Про це вона поговорила в інтерв'ю з «Першим».

Зокрема, лікарка вважає, що місцевій владі не слід поспішати з відкриттям дитячих садочків.

«Звісно, батьки хочуть, щоб садки відкрились, але діти також хворіють коронавірусом, хоч і менше – у нас було двоє пацієнтів. Тому я думаю, що садочки відкривати рано. Можливо, через місяць стане тепліше і можна буде це зробити.

А зараз, коли потепління змінюються похолоданнями, в садочках поширювалися б вірусні інфекції. А це можливість робити шум і масово обстежувати на коронавірус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ВОДІЇ ТРОЛЕЙБУСІВ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ПРАЦЮВАТИ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ

До речі, зараз під час карантину, у дітей поменшало вірусних інфекцій. Попри те, що вони проводять час з бабусями, дідусями. Тобто діти збережені від інших інфекційних захворювань в тому числі», – каже Галина Морочковська.

Також лікарка наголосила на недоцільності запуску громадського транпорту.

«З одного боку без нього важко – людям потрібно добиратись на роботу, а з іншого – якщо транспорт пустити, кількість контактів збільшиться, при чому контактів, які не можна відстежити. Я не думаю, що в громадському транспорті всі будуть в масках. Як ходять люди зараз вулицями без масок, так будуть і в транспорті їздити», – вважає фахівчиня.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter