Запитай у косметолога: Ольга Петрук про корекцію вилиць

15 Квітня 2019

Чіткі підкреслені вилиці – ознака жіночої вроди. Недарма однією з популярних нині процедур є збільшення вилиць. Детальніше про методи збільшення і корекції цієї зони обличчя розповіла лікарка-хірургиня, косметологиня МЦ «Боголюби» Ольга Петрук.

Навіщо жінки збільшують вилиці?

Підкреслені вилиці вважаються принадою жінки. Йдеться про так звану лінію Ogee (Оджі) – одну з ознак жіночності, фемінності. Це плавний вигин, який виражений у ділянці вилиць і переходить до щоки, опускаючись до рівня нижньої щелепи. Якщо у жінки виразна лінія Оджі, вона вважається привабливою, вродливою. Натомість чоловікам це не властиво. Маскулінні чоловічі риси – виражений кут нижньої щелепи і вольове підборіддя. А от для жінок дуже важливо підкреслити лінію Оджі.

Ця лінія є складовою так званого трикутника молодості. Якщо умовно обличчя вписати у трикутник, то у молодому віці вершина цього трикутника буде знизу, а основа – зверху. Тобто це буде перевернутий трикутник: розширені вилиці і звужене підборіддя. З віком цей трикутник перевертається: шкіра втрачає пружність, тканини під дією сили тяжіння опускаються донизу, зменшуються об’єми, відбувається скелетизація обличчя. Чоловікам ці зміни личать, додають природної привабливості, підкреслюють їхні гендерні ознаки, роблять обличчя більш брутальним, а риси обличчя – виразнішими. А от жінкам ці зміни не до лиця.

Як зробити вилиці більш виразними?

Якщо лінія Оджі з віком або у зв'язку фізіологічними особливостями є слабко вираженою, це можна виправити. Для створення візуального ефекту більш виразних вилиць застосовують хайлайтери, рум’яна та іншу декоративну косметику.

Але можна збільшити власне сам об’єм вилиць. Відновити лінію Ogee та зробити корекцію об'єму можна за допомогою косметологічних процедур, зокрема, ін'єкцій. Такі процедури є досить популярними. Їх виконує лікар-косметолог. Ін’єкційні методики є мінімально травматичними і дають швидкий помітний та прогнозований результат.

За допомогою яких препаратів збільшують вилиці?

Скоригувати форму та об’єм вилиць можна кількома способами. Перший варіант – за допомогою гіалуронової кислоти. Цей препарат створює більш об’ємні вилиці, адже має властивість «підтягувати» воду.

Також формувати вилиці можна до допомогою філера на основі гідроксиапатиту кальцію (Radiesse). Цей препарат не тільки створює додатковий об’єм, а й стимулює клітини організму виробляти власний колаген, тож покращує тканини обличчя в цілому.

Третій спосіб корекції вилиць – безопераційна підтяжка лиця нитками APTOS. Ця процедура є альтернативою пластичній операції, оскільки має високу доведену ефективність.

Також збільшити вилиці можна методом ліпофілінгу. У цьому разі жодні препарати не застосовуються, а збільшення об’єму відбувається завдяки їн’єкційному введеню власної жирової тканини пацієнта. Цей метод підходить адептами природності, які проти ін'єкцій штучних речовин і препаратів.

Завдяки корекції вилиць можна, умовно кажучи, перевернути трикутник молодості. За рахунок цього ми формуємо і грану лінію Оджі, і водночас підтягуємо контур нижньої щелепи, підкреслюючи овал обличчя, роблячи його більш чітким і підтягнутим.

Слід зауважити, що методи корекції підбираються сугубо індивідуально під час консультації.

Що порадите жінкам, які вирішили збільшити вилиці?

Я – прихильниця максимальної природності, збереження індивідуальності. Зауважу, що великі об'ємні вилиці вже не в моді. У тренді – підкреслені вилиці, виразна лінія Оджі. Це дійсно красиво! Тому якщо ви зважилися на збільшення вилиць, знайте міру: не варто робити їх надто об’ємними, аби не спотворити і не зробити штучним своє обличчя. Треба підкреслювати свої принади, аби лице виглядало гармонійно і природно.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter