Запитай у косметолога: Ольга Петрук про корекцію вікових змін шиї, декольте і рук

03 Травня 2019

Справжній вік жінки зазвичай виказує не обличчя, а шия і руки. Адже про догляд за ними ми часто забуваємо. Та навіть тоді, коли вікові зміни стали помітними, їх можна позбутися. І це реально зробити без пластичної операції. Як омолодити шию, декольте і руки за допомогою ін’єкційних методик, розповідає лікарка-хірургиня МЦ «Боголюби», косметологиня Ольга Петрук.

Чому у жінок з віком погіршується стан шкіри?

Погіршення стану шкіри – це тільки зовнішній прояв вікових змін. А ці зміни відбуваються у всіх тканинах, починаючи з кісток. Старіння супроводжується ослабленням зв’язкового апарату, гіпертрофією і гіпотрофією жирових пакетів і, зокрема, змінами у шкірі.

Усі ці процеси у жіночому організмі значною мірою регулюють гормони. Як відомо, з віком, особливо у клімактеричному періоді, у жінок знижується рівень естрогену. І це одразу відображаються на обличчі. Негативний вплив на стан шкіри також має різке схуднення. Відбувається так звана скелетизація обличчя: у жінок западають скроневі ямки, просідає спинка носа, збільшується орбіта ока, і очі здаються втомленими. Це відбувається внаслідок втрати підшкірної жирової клітковини. У результаті шкіра втрачає пружність, з’являються зморшки, під дією сили тяжіння тканини опускаються, обвисають, контури обличчя стають нечіткими.

Більшість жінок дбає про свою зовнішність, бореться з віковими змінами, доглядає за своїм обличчям. Але багато хто, на жаль, забуває про догляд за зоною шиї і декольте. І даремно! Вікові зміни на цих ділянках дуже помітні, вони також інтенсивно піддаються усім процесам, які пов’язані зі старінням.

Чому відбуваються вікові зміни на шиї та зоні декольте?

Шия і декольте – це відкриті ділянки шкіри. На них впливає сонце (ультрафіолет), що спричинює фотостаріння. А шкіра там ніжна, тоненька, делікатна. Також формуванню зморшок на шиї та у ділянці декольте сприяє сутулість, погана осанка, за якою ми забуваємо стежити. Окрім того, жінки, які доглядають за своєю шкірою і користуються різними кремами та іншою доглядовою косметикою, часто забувають наносити її на шию і декольте. Зрештою, застосування лише косметичних засобів для боротьби з віковими змінами недостатньо.

Як можна ефективно омолодити шкіру на шиї та у зоні декольте?

Дієвий метод омолодження та покращення якості шкіри у зоні шиї та декольте – ін'єкції Radiesse. Це унікальний препарат, який забезпечує ефект ліфтингу, підтяжки, а також стимулює клітини організму виробляти власний колаген.

Також у ділянці шиї та декольте роблять ін’єкції плазми, отриманої із власної крові пацієнта. Плазма стимулює потужне омолодження тканин на всіх рівнях, запускає функцію відновлення, покращує мікроциркуляцію крові тощо.

Глибокі зморшки у зоні шиї і декольте можна усунути за допомогою ін’єкцій філерів.

У деяких жінок на шиї є виражені тяжі, які виглядають неестетично. Як їх позбутися?

Це так звані тяжі платизми. Їх утворюють підшкірні мязи шиї, які ідуть від ключиці до нижньої щелепи. Іноді вони надто виразні, і таку шию називають «гусячою».

Проблема полягає у гіпертонусі м’язів. Позбутися її можна за допомогою пластичної операції. Але є й нехірургічний метод – корекція ін’єкціями. У необхідну ділянку вводиться ботулотоксин, який розслабляє м’яз, в результаті зникає гіпертонус, і тяжі стають непомітними.

Варто пам’ятати, що шия – це ділянка підвищеного ризику. Тут є сонна артерія, яремна вена, щитоподібна залоза. Тому перед проведенням процедури необхідно зібрати анамнез, тобто дізнатися про стан здоров’я пацієнта, зокрема, і про те, чи немає у пацієнта захворювань щитоподібної залози. Будь-які маніпуляції у цій зоні має виконувати винятково лікар, фахівець із вищою медичною освітою, який має необхідну кваліфікацію і належний досвід.

Вік жінки також видають руки. Їх можна омолодити?

Так, омолодити руки, закамуфлювати венозність і покращити якість шкіри можна за допомогою ін’єкцій препарату Radiesse – гідроксиапатиту кальцію. Ним найчастіше коригують і створюють ліфтинг на різних зонах обличчя. Але також цим препаратом можна «працювати» по тілу.

Цей препарат ефективно омолоджує не тільки руки, а й зону шиї та декольте. Ін’єкції показують дуже гарний результат, я пересвідчилася у цьому на практиці! До речі, десь орієнтовно через три місяці препарат починає стимулювати утворення колагену. І тоді у місцях ін’єкцій помітно покращується якість шкіри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАПИТАЙ У КОСМЕТОЛОГА: ОЛЬГА ПЕТРУК ПРО КОРЕКЦІЮ ВИЛИЦЬ

Медичний центр «Боголюби»: Луцький р-н, с. Тарасове, вул. Лісова, 1б.
Телефони: (0332) 20 07 02, (099) 44 55 404, (067) 851 79 38.
Е-mail: [email protected]
Сайт медичного центру: www.bogolybu.com.ua

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter