Запитай у косметолога: Ольга Петрук про безопераційну ринопластику

13 Травня 2019

Хочете позбутися горбинки на носі? Робити пластичну операцію не обов’язково! Скоригувати спинку носа і зробити його красивим допоможе безопераційна ринопластика. Детальніше про цю процедуру розповіла лікарка-хірургиня, косметологиня МЦ «Боголюби» Ольга Петрук.

Що таке безопераційна ринопластика?

Безопераційна ринопластика – це метод, який дозволяє скоригувати спинку носа без скальпеля та оперативного втручання, а за допомогою ін’єкцій. Цим способом можна скоригувати горбинку носа (за рахунок застосування техніки «камуфляжу»), а також підняти кінчик носа.

Одразу наголошу, що безопераційна ринопластика є винятково лікарською маніпуляцією. Тобто, таку процедуру може проводити тільки спеціаліст з вищою медичною освітою, який володіє відповідною кваліфікацією і необхідним досвідом, має ґрунтовні знання анатомічних особливостей носа. До порівняння, ринопластика у пластичній хірургії – це вищий пілотаж. Теж саме в естетичній медицині. Адже ніс належить до зони підвищеного ризику, де будь-які маніпуляції є особливо небезпечними через особливості кровопостачання цієї ділянки і тісну комунікацію з судинами головного мозку.

У яких випадках проводять безопераційну ринопластику?

У деяких випадках безопераційну ринопластику проводять після хірургічної ринопластики, коли необхідно скоригувати якийсь дефект. Йдеться про докорекцію. У такому разі необхідно, щоб процедуру виконував той хірург, який проводив операцію. Адже він найкраще знає, які саме тканини і ділянки піддавалися хірургічному втручанню.

Також можна робити таку процедуру перед операційною ринопластикою, аби «приміряти» новий ніс, тобто побачити, як він виглядатиме після ринопластики. Або ж якщо на пластичну операцію бракує коштів, а хочеться мати гарний носик.

Також безопераційна ринопластика – чудовий варіант корекції зовнішності для тих людей, які не мають достатньо вільного часу для реабілітації після ринопластики. Після ін’єкцій можна практично одразу повертатися до активного життя. Фактично, це процедура одного дня.

Які препарати застосовують для проведення безопераційної ринопластики?

Для цього використовують філери. Які саме філери (залежно від їхніх властивостей), підбирає лікар. Безумовно, препарат повинен мати необхідну сертифікацію. Я, до прикладу, працю із препаратами, які мають американський сертифікат FDA, який видає організації U.S. Food And Drug Administration (FDA).

Слід зауважити, що ботоксом коригувати ніс не можна! За допомогою ін’єкцій ботулотоксину можна тільки скоригувати так звані заячі або кролячі зморшки, які у деяких людей утворюються на носі під час сміху. Але ця процедура не є безопераційною ринопластикою – це корекція зморшок. Під час ін’єкції ботулотоксину «вимикається» м’яз, який утворює зморшки. Але цим препаратом не можна скоригувати спинку і ширину носа (хіба тільки у афроамериканців, які мають таку характерну расову особливість – розширені ніздрі).

Як відбувається процедура? Чи є якісь обмеження для пацієнта після проведення процедури?

Є кілька важливих моментів, які мають бути враховані при проведенні безопераційної ринопластики.

Перший: аби скоригувати контури носа, потрібно підібрати необхідний препарат. Він має бути обов’язково сертифікований!

Другий важливий чинник – для безпеки пацієнта ця процедура проводиться не голкою, а канюлею визначеного калібру, яка при проникненні не пошкоджує тканини, а делікатно їх розсуває.

Третій – після проведення процедури з безопераційної ринопластики необхідно ретельно дотримуватися рекомендацій лікаря: не чіпати і тим паче не масувати руками місця ін’єкцій, утриматися від використання тонального крему. Річ у тому, що безопераційна ринопластика – це інвазивний метод, який передбачає порушення цілісності шкіри. А це своєю чергою є воротами для інфекцій. І їм треба запобігти!

Через скільки часу помітний ефект і як довго він зберігається?

Результат видно одразу. А тривалість ефекту від процедури залежить від препарату, який було застосовано для корекції, та від особливостей організму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАПИТАЙ У КОСМЕТОЛОГА: ОЛЬГА ПЕТРУК ПРО КОРЕКЦІЮ ВІКОВИХ ЗМІН ШИЇ, ДЕКОЛЬТЕ І РУК

Медичний центр «Боголюби»: Луцький р-н, с. Тарасове, вул. Лісова, 1б.
Телефони: (0332) 20 07 02, (099) 44 55 404, (067) 851 79 38.
Е-mail: [email protected]
Сайт медичного центру: www.bogolybu.com.ua

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter