За лаштунками «Променя»: дітям показали інший бік розважального центру. ФОТО

21 Травня 2019

«Промінь» продовжує знайомити лучан з найцікавішим процесам роботи комплексу. Цього разу з великим захопленням слухали та спостерігали за роботою розважального центру учні 5-го класу луцької гімназії №4.

Розпочалась екскурсія з холу, де директор комплексу Дмитро Грелюк коротко розповів найцікавішу інформацію про комплекс та одразу ж повів дітей до працівників кінотеатру «Multiplex» – слухати про те, як готується попкорн, чим він корисний, скільки часу йде на його виготовлення та який смак відвідувачі полюбляють найбільше.

Далі учні пішли до одного з п'яти кінозалів, де після короткої розповіді про його функціонування, цілих 20 хвилин беззупинно ставили директору питання про кіно, сеанси, рекордні стрічки, картинку, звук, проекторну тощо.

Потім діти піднялись на другий поверх, де почули історію про те, хто ж такий Смугастий Носоріг. Директорка дитячого комплексу «Смугастий носоріг»Марія Мєкшенкова, розповіла, що всі ескізи малювала власною рукою, і всі історії та малюнки придумала сама: від меблів в сімейній перукарні, до коміксів на стінах і навіть ручок-бджілок на дверцятах гардеробу лабіринта.

Дітям показали, як завантажують тікети в автомати та як їх зараховувати на картку. Таких тікетів за весь період роботи дитячого комплексу вже нарахували майже 4 мільйони. А обміняти тікети тут можна на цінні подарунки з призотеки.

Далі учнів вразило несподіване шоу у театрі «Не кажи мамі!», де провели вікторину, а за правильні відповіді дарували квитки в Multiplex.

Після дитячого комплексу школярі у George’s Club спостерігали, як працює боулінг-машина зсередини та як повертаються кулі у гральну зону. Було і страшно, і дуже цікаво, діти не стримували емоцій та вигукували від захвату.

Після таких яскравих емоцій учнів завели на фуд-корт Grand Central food terminal, де одягнули спецодяг і службовими приміщеннями пройшли до кухні. Тут на них вже чекала Світлана – шеф-кондитерка компанії «Emotion goup», яка навчалась у школі самого Екора Хіменес-Браво, судді проекту «МастерШеф» – одного з найвідоміших шеф-кухарів світу. Світлана розповіла про улюблені бургери Ring Cafe, яких щодня тут готують близько тисячі, та дозволила кожному бажаючому взяти участь у процесі приготування солодощів. Звісно ж, всіх пригостили смачним десертом та випічкою.

Далі діти пішли до проекторної, де нарешті побачити, як працює кінотеатр зсередини, хто цим всім керує і які використовуються машини. Не обійшлось і без секретиків, діти ж люблять знати більше за інших. Тому після проекційної всі нетерпляче побігли до великого кінозалу, який є одночасно концерт-холом, адже тут відбувались зйомки кліпу кавер-бенду «ALOHA». Емоцій та питань було багато, невгамовні четвертокласники встигли потомитись, але камери з рук не випускали, адже адміністрація дозволяла все знімати та фотографувати.

Директор розважального центру розповів, що вже з осені планується проведення екскурсій на постійній основі, адже такі екскурсії не просто цікаві, вони дають змогу школярам почати серйозніше сприймати речі, які здавались їм такими простими та звичними. Окрім того, вже дорослі діти та учні старших класів можуть визначитись, що їм більше до вподоби та краще зорієнтуватись при виборі майбутньої професії.

Також директор поділився секретом та розповів, що влітку такі екскурсії проводитимуться в рамках літнього табору від Дитячого розважального комплексу «Смугастий носоріг», до якого вже розпочали набір. Зареєструвати дитину у табір можна за номером телефону: +38 066 755 07 57.

Довідка за телефоном: +38 068 525 90 09.1

Читати ще

Коментарі

Каріна

Це були не четвертокласники а п‘ятлкласник

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter