Успішно!

«Їм бракує людської уваги»: красуні та красені луцького КП «Ласка». ФОТО

На території комунального підприємства «Ласка», яке опікується безпритульними тваринами у Луцьку, завжди гамірно. 

На території комунального підприємства «Ласка», яке опікується безпритульними тваринами у Луцьку, завжди гамірно. 

Тут подають голос близько трьох сотень собак, а в теплому вольєрі туляться одне до одного майже три десятки котиків, пише ІА «Конкурент».

У мережі звикли обговорювати хіба проблеми підприємства. Однак, дуже рідко мова йде про підопічних «Ласки». Їм, за словами директорки Оксани Богданюк, сьогодні вистачає їжі, даху над головою і місця на підприємстві. Найбільше їм бракує людської уваги. 

Десятки собак так і просяться до рук, підстрибують і підбігають до всіх, хто до них наближається. Вони труться об ноги людини, облизують руки в надії, що хтось прогуляється з ними й подарує їм трошки свого часу. 

Оксана Богданюк каже, що тваринам дуже потрібен дім. Однак, навіть якщо ви не можете забрати собаку до себе, завжди можна прийти на підприємство і провести з нею трохи часу: вигуляти, погратися, почухати за вушками. Таким чином тварини стають ще більш соціалізованими, і в майбутньому їм легше буде знайти постійних господарів. 

Алабаї, драхтаари, і прості дворові хлопці та дівчата з нетерпінням чекають на тих, хто готовий подарувати їм трохи любові. Красунь і красенів луцької «Ласки» дивіться на фото. 
1
1
Додати новий коментар