Випала шерсть, очі позапливали гноєм: на Волині чоловік жорстоко поводився з тваринами

26 Квітня 2023

На Великдень мешканці дачного кооперативу «Гірник» поблизу 5-ої шахти у Нововолинській громаді почули виття собаки, яке доносилося з сусіднього будинку. Зайшовши у приміщення, небайдужі побачили прив’язаного до плити алабая, який без їжі пробув декілька днів.

Як додала дачниця, у тварини повипадала шерсть, а очі позапливали гноєм, передає БУГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У МІСТІ НА ВОЛИНІ БІЙЦІВСЬКИЙ СОБАКА, ЯКОГО ВИГУЛЮВАЛИ БЕЗ НАМОРДНИКА, ЗАГРИЗ ПСА. ФОТО

Голова дачного кооперативу «Гірник» Микола Павлович також був присутнім під час даної події. Алабаїв було двоє, один прив’язаний до плити в середині приміщення, інший – на дворі. Чоловік зазначив, що дивлячись на нещасних собак, не можливо було стримали сліз. Дачники вирішили одразу викликати правоохоронців.

Собаки знаходились у жахливих умовах на прив’язі були близько 4 днів без їжі та води. З’ясувалось, що горе-власник Ігор Л., проживає на дачах, раніше працював слюсарем, має інвалідність. Повідомляють, що соцслужби не навідували та не допомагали чоловіку.

Періодично йому кошти пересилають родичі, які перебувають за кордоном. За ці гроші власник собак щоразу купує нових. Раніше небайдужі викупили у нього двох тварин, але після цього він придбав двох інших алабаїв та знову не доглядав їх.

«Собака одна досі лишилась на території подвір’я, наразі її підгодовують мешканці. Пес, на ім’я Оскар, був прив’язаний до плити на голодну смерть», – додав Микола Павлович у коментарі.

Микола Павлович додав, що є жінка, яка хоче прихистити двох алабаїв, проте лікування обійдеться у чималу суму. Наразі з власником працює поліція, деталі згодом.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter