«Всі ліжка зайняті»: рівень захворюваності на коронавірус у Луцьку збільшився

04 Серпня 2020

У Волинській області та, зокрема, у Луцьку медики констатують важку епідемічну ситуацію з коронавірусною інфекцією.

Про це повідомив завідувач відділення пульмонології Волинської обласної клінічної лікарні Олег Яковенко, інформує «НВ».

«На жаль, хворі постійно надходять. Станом на сьогодні, від самого ранку надходять хворі – це говорить про те, що рівень захворюваності збільшився; кількість хворих, на жаль, збільшується. І, відповідно, те, що Луцьк віднесли до червоної зони, – напевно, це є виправданим», – заявив фахівець.

За словами лікаря, його відділення переповнене пацієнтами з COVID-19: «всі ліжка зайняті».

«Все відділення зайнято хворими на коронавірусну інфекцію та пневмонію. У інших закладах ситуація така ж сама. Інфекційна лікарня, знаю, <...> також, на жаль, переповнена», – сказав Яковенко.

Станом на вівторок, 4 серпня, у Волинській області зафіксовано понад 4 тисячі підтверджених випадків інфікування коронавірусом.

Нагадаємо, з 1 серпня в Україні почали діяти нові правила адаптивного карантину. Регіони розділили на чотири зони за рівнем епідемічної небезпеки. До «червоної» зони увійшли Луцьк, Тернопіль, а також Кіцманський район Чернівецької області.

Після цього між обласними центрами, що увійшли до червоної зони і офіційною владою країни виник конфлікт: Луцька міська рада не погодилася з подібним рішенням влади і відмовився зупиняти транспорт або закривати будь-які заклади в місті. Депутати Луцької міськради відмовилися вводити жорсткий карантин і закликали уряд виключити місто з червоної зони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬК ПРОТИ КИЄВА: У МІСТІ НЕ БУДЕ «ЧЕРВОНИХ» КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter