Вперед у минуле: луцькому університету повернуть стару назву

24 Червня 2020

Східноєвропейському національному університету імені Лесі Українки повернуть стару назву – він знову стане «Волинським».

Відповідне рішення ухвалили у середу, 24 червня, під час конференції трудового колективу вишу, інформує ІА «Конкурент».

На конференції вирішили перейменувати СНУ на Волинський національний університет імені Лесі Українки. Ректор СНУ Анатолій Цьось зазначив, що перший крок до цього зробили ще у лютому 2020 року під час круглого столу. Далі обговорення щодо перейменування відбувалося на факультетах університету.

На думку ректора, повернення старої назви дозволить значно покращити промоцію вишу та нагадуватиме всім про волинські освітні традиції. Зі слів Цьося, попереднє перейменування ВНУ у СНУ було зумовлено перспективами, які повинні були відкритися після цього. Зокрема, йшлося про будівництво сучасного студентського містечка. Проте цього не сталося.

Під час конференції на підтримку перейменування виступили народна депутатка України Ірина Констанкевич, голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, виконувач обов‘язків Луцького міського голови Григорій Пустовіт та Людмила Плахотна – начальниця управління освіти Волинської ОДА. За підсумками конференції, трудовий колектив вирішив клопотати перед Міністерством освіти і науки про перейменування СНУ на Волинський національний університет імені Лесі Українки.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter