Ворожі спецслужби спробували завербувати трьох луцьких школярів

14 Травня 2022

Служба безпеки України зафіксувала спробу вербування російськими спецслужбами трьох школярів у Луцьку.

Про це йдеться на сторінці Управління СБУ у Волинській області.

Правоохоронці звернули увагу на трьох підлітків, які постійно вешталися біля одного з блокпостів 9 травня. Причину свого перебування там школярі пояснити не змогли.

Оперативники СБУ перевірили телефони дітей та виявили там багато знімків Луцького військового аеродрому та ремонтного пункту, а також переписку з невідомими російськими абонентами. «Невідомі» розпитували у школярів про ситуацію в регіоні, намагаючись вивідати інформацію про розташування військових об’єктів, військової техніки та озброєння.

Контррозвідники вчасно роз’яснили семикласникам небезпеку такого спілкування. З батьками дітей також провели профілактичну бесіду.

«Радимо учителям та батькам постійного обговорювати з дітьми питання інформаційної безпеки в різноманітних інтернет-чатах, онлайн іграх та соціальних мережах.

Якщо будь-які особи звертаються до вас чи до ваших дітей з проханнями вислати фотографію місцевості чи конкретного стратегічно важливого об’єкта, або просто розпитують про стан такого об'єкта, велика ймовірність, що вас хочуть використати на шкоду Україні та вашого міста, зокрема.

Якщо Ви запідозрили такі наміри щодо себе чи ваших близьких, повідомляйте про це в Управління СБ України у Волинській області. Наші телефони працюють цілодобово: 0977911911, 0332244025.

Адже ваша необачність може стати причиною загибелі людей чи руйнування міста», – попереджає СБУ.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter