Волинський шеф-кухар покинув популярне шоу

23 Лютого 2021

Шеф-кухар Володимир Юрін покинув кулінарне шоу «Майстер Шеф. Професіонали» у фіналі третього епізоду третього сезону проєкту. Волинянину не вдалося ні перемогли у першому конкурсі як капітан, ні створити ідеальний десерт як шоколатьє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКИЙ ШЕФ-КУХАР ПРОЙШОВ У НАСТУПНИЙ ЕТАП ПОПУЛЯРНОГО ШОУ

Про це стало відомо під час чергового ефіру шоу 20 лютого, – пише «Інформаційне агентство Волинські Новини».

У першому конкурсі під час ефіру кулінарного шоу Володимир очолив команду «зелених фартухів». До слова, він був єдиним чоловіком, який добровільно погодився стати капітаном.

Конкурс від суддів передбачав перевірку учасників на спритність, майстерність та логіку. Капітан та су-шеф кожної команди повинні були відгадати та приготувати три страви із класики кухонь народів світу – Чіккен Баттер Массала, Йоркширський пудинг та Каннолі. Проте «зелені фартухи» не впоралися: не вгадали жодної загадки. Через це капітан отримав «чорний фартух».

Наступний конкурс став для Володимира Юріна особливо «гарячим», оскільки під час приготування страв волинянин примудрився перекинути крем-суп із буряка за п’ять хвилин до закінчення змагання. Утім, на щастя для учасників, суп вилився не весь. Тож кулінари придумали, як обіграти ситуацію та оформити подачу страви суддям, адже часу на приготування нової не залишилося.

Після завершенні передачі судді провели конкурс серед учасників, які отримали чорні фартухи. Цього разу кандидатам на виліт довелось спробувати себе у ролі шоколатьє.

Володимиру майже вдалося точно відтворити форму цукерки-оригіналу, яку потрібно було приготувати, однак начинка, на думку судді Ектора Хіменеса-Браво, виявилась занадто рідкою.

«Мені здається, що ви самі собі ускладнили роботу, шукаючи консистенцію ганашу. Володимире, я вам щиро скажу – це смачно. Але це не так, як має бути»,– прокоментувала інша суддя Ольга Мартиновська.

«Змушений попросити вас зняти фартух. Те, що ви сьогодні приготували, – це не жахіття, не кошмар, а звичайна смачна цукерка. Але, на жаль, вона абсолютно не відповідає оригіналу. Сьогодні ваш шлях на "Мастер Шеф" закінчується», – звернувся Ектор до Володимира.

Наостанок волинянин побажав удачі іншим учасникам шоу та додав, що йому було дуже приємно змагатися з ними пліч-о-пліч.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter