«Це треш», – волинський шеф-кухар про те, чому пішов з «МастерШефу»

11 Березня 2021

Фото: Ірина КАБАНОВА

На кафедрі технологій обладнання переробних виробництв Луцького НТУ відбулася зустріч з відомим волинським шеф-кухарем Володимиром Юріним.

Нагадаємо, минулого місяця волинянин став учасником шоу «МастерШеф. Професіонали». Пройшовши до третього етапу кулінарних змагань, Володимир покинув проєкт.

Про закулісся популярної передачі шеф-кухар розповів студентам і викладачам «політеху».

«Це, звісно, треш. Цей проєкт створений для бабусь та дідусів, які кожного понеділка його чекають, мають улюблених героїв. Це навіть не формат професійної кухні. Це ніби така гра: іди пострибай, іди щось пороби. Пурга, насправді.

Я вважаю себе професіоналом, але не хотів довго брати участь у цьому проєкті, тому пішов. Звісно, це все режисура, сценарій. Це великий проєкт, він крутий, і щось дає. Але він корисний людям, які люблять соціальні мережі, щось на кшталт блогінгу. Я нікого не засуджую, але це не про мене, я таким не займаюся. Комусь це подобається, а мені взагалі не заходить. Тому я й пішов.

Плюс ср*ч. Там такі взаємовідносини, люди живуть у замкненому просторі. Ми приїжджаємо, нас заселяють у готель, і ми живемо там місяць. Додому нікого не відпускають, навіть кияни там живуть. Кожного ранку ти прокидаєшся о дев’ятій, бачиш одні й ті самі пики, їдеш на павільйон і до другої ночі знімаєшся. І щоб ви розуміли, один телевізійний день – це три дні зйомок. Ти не маєш права вийти у місто, і повинен лише беззаперечно виконувати роботу. Не може така свободолюбна каста як кухарі, тим паче шефи, так працювати», – розповів Володимир Юрін.

На які теми шеф-кухар спілкувався зі студентами та як відбулася зустріч – читайте згодом у репортажі «Таблоїда Волині».***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter