Волинянин прославився у Європі завдяки DDoS-атакам на російські сайти

22 Квітня 2022

Волинянин Богдан Івашко створив додаток для DDoS-атак на російські інтернет-ресурси. Про те, як фахівець зробив свій внесок у боротьбу з агресором на кіберфронті, написали навіть у відомій французькій газеті Le Monde, повідомляє Highload.

Автор зізнався, що сама ідея створити такий додаток — не його. Запит на таку програму вже був, а він просто зумів успішно його реалізувати. Зараз додатком, який отримав назву Death by a 1000 needles, користується IT-армія України. Він автоматично бере з серверів інформацію, які атаки потрібно проводити та куди вони мають бути спрямовані.

Після того як програма стала популярною, з розробником зв’язалися представники IT-армії України. Вони попросили його додати до неї певний функціонал, а потім опублікували програму з інструкціями на своїх ресурсах.

Зараз будь-хто може приєднатися до DDoS-атак на сайти РФ. Так, у бою на кіберфронті бере участь і батько Богдана.

За його словами, коли почалася війна, він жив у відносно безпечному районі України, однак йому не давало спокою те, що він перебуває в нормальних умовах, а інші страждають. Тому він і вирішив хоч чимось допомогти. А що з цього вийшло, ми вже знаємо.

Зараз Богдан займається питаннями кібербезпеки. За його словами, у мирний час його програма може стати в нагоді для того, щоб перевіряти стійкість комп’ютерних систем до DDoS-атак.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter