Інтернет для бізнесу: як визначитися з вибором?

20 Листопада 2023

Те, що інтернет сьогодні став життєво необхідним для всього людства, це і так всі розуміють. Немає, мабуть, такої людини, яка б не знала, що це таке. Всесвітня
мережа глибоко увійшла в усі сфери нашого життя: це освіта, медицина, промисловість, соціальні мережі та багато всього іншого. Інтернет – це єдиний надійний та швидкий доступ до будь-якої інформації. І ще – це надійний засіб комунікації. І кожен власник бізнесу розуміє, як важливо мати якісний швидкий інтернет. Інтернет для бізнесу, на відміну від домашнього, повинен витримувати значно більше навантаження. Адже в офісі, де значна кількість комп'ютерів, потрібно так організувати роботу, щоб вона була безперебійною.


Як знайти кращого провайдера?

  • Дізнайтеся, який провайдер має покриття в районі розташування вашого підприємства або офісу. Поцікавтеся стосовно репутації даного провайдера.
  • Не зайвим буде пошукати інформацію по відгуках. Обираючи провайдера, дізнайтеся, яку швидкість передачі пакетів він пропонує. Гнучка система тарифних планів. Обирайте провайдера, який може запропонувати кілька варіантів тарифного плану та надасть можливість, у разі такої потреби, змінити тариф на більш зручний.
  • Безпека мережі. Ваш майбутній провайдер повинен надати вам гарантію безпеки від злому мережі або незаконного підключення сторонньою особою.
  • Можливість здійснювати самостійний онлайн – контроль за станом рахунку, за швидкістю трафіку.
  • Технічна підтримка. Ваш провайдер повинен надавати технічну підтримку цілодобово.
  • Вартість послуг. Обираючи тариф, розрахуйте кількість користувачів, ціну за підключення та щомісячну абонплату.

Який тип інтернету підключити?


Тип інтернету безпосередньо залежатиме від місця розміщення бізнесової споруди або компанії. Компанії, які розміщуються у багатоквартирних житлових будинках. Це можуть бути бутики, аптеки, кав’ярні, банки та інші установи. В таких умовах підключення відбувається до наявної розвиненої мережі. Інтернет для бізнесу, який розміщується в окремих будівлях у межах міста. У таких випадках до таких будівель прокладається окрема лінія оптоволоконного інтернету.

Окремі будівлі за межами міста. Це можуть бути різного роду підприємства, які знаходяться за містом. У такому випадку існує вірогідність того, що традиційні методи підключення будуть обмежені. Якщо на місцевості є покриття мережі 4G, то є варіант під'єднатися від неї.

Замовити підключення безлімітного високошвидкісного інтернету для вашого бізнесу можна в Linkcom. Менеджери допоможуть вам обрати вигідний тариф.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter