«Вижили з власної землі»: відомий російський репер FACE відрікся від батьківщини

13 Березня 2022

Популярний російський репер FACE видалив усі попередні фото зі свого інстаграму і залишив лише три – всі, зроблені в Україні. Також виконавець опублікував три емоційних дописи, в яких повідомив, що поїхав з Росії та попросив вибачення в українського народу, пише ТСН.

Іван Дрьомін заявив, що після вторгнення Росії в Україну його як «російського артиста тепер практично немає, як громадянина теж».

«Я більше не збираюся платити податки в Росію, я поїхав і більше не приїду до Росії, я більше не даватиму концертів у Росії. Чому? Тому що мене і моїх близьких вижили, вижили з власного будинку, з власної землі, вижила ваша держава, яку я остаточно відмовляюся визнавати моєю з цієї секунди і вижив наш народ, якому абсолютно пох*й на все, доки вистачає грошей на бутерброд з маслом. Колись Росія стане гідною державою, з людьми, у яких сучасний і розумний менталітет, але сьогодні це, на жаль, не так», – заявив Іван.

Репер зізнався, що завжди з радістю приїздив до України, яка його привітно приймала. І повномасштабна війна, яку Росія розв'язала на території України, його шокувала.

«Я закликаю нашу державу та армію одуматися та припинити руйнування міст та життів на території братнього народу. Я прошу вибачення у всього українського народу, за ті страждання, які завдала вам наша країна. Я перепрошую, за нашу державу, за самого себе, за наших людей, тому що хтось повинен це зробити і так уже вийшло, що ця нелегка частка завжди припадає на таких як я, тому що у справжнього зла ніколи не вистачить сміливості зізнатися навіть самим собі у своїх злочинах», – зазначив FACE.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter