Відомі лучанки взяли участь у нестандартній фотосесії. ФОТО

29 Листопада 2021

Членкині групи «Рівні можливості» у луцькій міськраді організували нестандартну фотосесію для промоції кризової кімнати. Голова депутатської групи «Рівні можливості» у Луцькій міській раді Ірина Колковська та її колежанка, членкиня цієї групи, депутатка міськради Алла Доманська ініціювали підтримку комунікаційної кампанії, мета якої – поінформувати про відкриття кризової кімнати для жінок, які постраждали від насильства.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці групи:

«Цими днями депутатки втілили ще одну ідею – організували фотосесію за участі небайдужих дівчат, яка покликана привернути увагу громадськості до можливості знайти безпеку у кризовій кімнаті.

На знімках – відображення типових ситуацій, коли жінки приховують те, що з ними відбувається, коли страждають від насильства. Фото будуть використовуватися в усіх промоматеріалах, що супроводжуватимуть роботу кризової кімнати (поліграфія, борди, сітілайти). Їх розроблятимуть спільно з управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міськради.

Участь у зйомці взяли п’ять дівчат: підприємиці Юлія Євпак та Анастасія Волдінер, прессекретарка головного управління Нацполіції у Волинській області Ольга Бузулук, працівниця Волинської обласної бібліотеки для юнацтва Наталія Андрощук, психологиня Світлана Якименко.

Зйомка відбулася і завдяки фотографу Роману Домбровському, фотостудії «Склад 54» та гримерці Анні Кутовій.

"Ми хочемо, щоб випадків домашнього насильства ставало все менше, але якщо вже вони є, ми хочемо, щоб кожна жінка в нашій громаді знала, що є безпечне місце, де вона зможе отримати підтримку. Вже скоро Луцька громада дізнається більше про роботу Кризової кімнати. А ми своєю чергою давайте розповідати подругам, колежанкам та знайомим про місце, де жінка, яка стикнулася з насильством, отримає безпеку та кваліфіковану допомогу!", – кажуть Ірина Колковська та Алла Доманська.

Нагадаємо, що кризову кімнату у Луцьку відкрили 20 жовтня. Одночасно вона може прийняти до 6 людей. Приміщення містить дві житлові кімнати, кімнату для приготування їжі, а також кімнату для роботи з психологом, юристом, фахівцем із соціальної роботи.

Потрапити у заклад можна за скеруванням уповноваженого підрозділу органу Національної поліції і управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. Строк цілодобового перебування у кризовій кімнаті складає від 10 до 20».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter