Відома телеведуча прочитала вірш рокерки з Луцька. ВІДЕО

30 Серпня 2019

Вірш співачки з Луцька, солістки столичного гурту VLASNA Тетяни Власової прозвучав у проекті відомої телеведучої та акторки Дар’ї Трегубової. Ним вона відкрила черговий сезон свого ютюб-проекту #дашачитає, в якому декламує вірші сучасних українських поетів.

Тетяна каже, що, хоча вона знайома з Дар’єю, це відео стало для неї справжнім сюрпризом.

«Даша нічого не говорила про те, що читатиме саме мій вірш. Я, звісно, давно про це мріяла, бо передивилась всі випуски її проекту в попередньому сезоні і була надзвичайно вражена прочитанням кожного, – каже співачка. – Даша робить це абсолютно неймовірно. Кожен вірш, кожне відео – просто до мурашок. І я дуже рада та зворушена, що тепер серед них є і мій вірш».

Раніше у проекті Дар’ї Трегубової звучали вірші Сергія Жадана, Юрія Іздрика, Катерини Бабкіної, Юрія Строканя та інших. Тетяна Власова зазначає, що їй було приємно опинитися в такій «компанії».

«Для мене як для людини, яка не видає збірки своїх віршів, а просто публікує їх на своїй сторінці, це справді почесно», – каже співачка.

Вірш, який Дар’я Трегубова обрала для запуску нового сезону #дашачитає, Тетяна Власова написала кілька місяців тому. Авторка каже, що всі її вірші – це типові історії, в яких багато хто може впізнати себе.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter