Великдень без голубців, або Чому капуста по 60. ФОТО

26 Квітня 2019

Люди бідкаються, а продавці розводять руками: свіжа капуста в магазинах та ринку виявилася дорогим задоволенням. Може, це змова проти веганів або боротьба з голубцями на пасхальних столах?

Новина про подорожчання капусти 25 квітня стала топовою в інтернет-виданнях всеукраїнського рівня. Ми вирішили з’ясувати, чому за свіженький салат з супермаркету або ринку тепер треба платити, як за обід в кафе.

На ринку можна відшукати капусту й по 50 гривень за кілограм, але більшість продавців пропонують ціну 55 гривень. Запитуємо, звідки така ціна в продавчині.

«Не можу вам сказати, дівчата. Нам привозять постачальники і називають таку ціну. Це наша українська капуста, але така-от вартість цього року», – пояснює жінка.

У супермаркетах ситуація не краща. «Там-Там» виявився найменш лояльним до любителів капусти, тут за кілограм треба платити 64,99 гривень. В «АТБ» за ранню капусту будьте готові віддати 56,29 гривень за кілограм.

Найдешевша капуста, яку ми відшукали, була у супермаркеті «Spar», вартість – 49,99 гривень.

До слова, огірки та помідори на ринку коштують здебільшого по 60 гривень за кілограм, а свіжа редиска – 15 гривень за пучок.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter