Успішно!

В Україні виготовили перший «Леопард»

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, що у Луцьку, створили першого в Україні «Леопарда»

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, що у Луцьку, створили першого в Україні «Леопарда» – дерев'яну скульптуру танка в натуральну величину.

Мистецький об’єкт створив український художник Сергій Григорян в межах арт-проєкту «Думи». Проєкт з танком Григорян назвав «Зимове садівництво».

Каркас танка зроблений з дерева та обтягнутий прозорою плівкою. Всередині нього митець помістив різні зелені кімнатні рослини. Мистецький об'єкт демонструє ідею протистояння двох типів мислення: землеробського (українського) та кочівницького (російського).


 

Танк – це зброя для війни, але зроблений з дерева, яке з давен є основним матеріалом для знарядь праці землеробів, тобто це така собі гра в імітацію військових процесів.

Хто виграє в протистоянні кочівників та землеробів на думку митця ми дізнаємося у середу, 12 квітня, о 17:00 під час відкриття виставки «Думи». В експозиції будуть представлені роботи 43 українських митців та близько 70 артоб’єктів. Куратором «Дум» виступив фундатор музею Віктор Корсак. Вхід на відкриття виставки – вільний.


 

Додати новий коментар