Лінія і крапка – мій світ: нова Розмова в Музеї Корсаків
Антоніна Денисюк – українська художниця, кураторка, перформерка
13 Лютого 2024
Успішно!
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує усіх, хто цікавиться мистецтвом, космічною тематикою, філософією, екологією та історією культури на форум «Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія».
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків запрошує усіх, хто цікавиться мистецтвом, космічною тематикою, філософією, екологією та історією культури на форум «Космогонія. Мистецтво. Ноосфера. Екологія».
Подія організована в межах проєкту «Космогонія», який вже майже рік реалізують у музеї, та відбуватиметься 27 жовтня з 10:00 до 17:30. Про це журналістам Район.Культура повідомили організатори.
Космогонія та космічне сприйняття – дослідження впливу космічних явищ та космогонії на сприйняття та натхнення в мистецтві та усвідомлення екологічних проблем.
Мистецтво як вираз людської рефлексії – обговорення ролі мистецтва у відображенні та вираженні наших роздумів про космос, природу та місце людини у світі.
Екологічна свідомість та сталість – розгляд важливості усвідомлення екологічних викликів та розвитку сталості в контексті Ноосфери Рефлексій.
Інтердисциплінарний підхід – обговорення спільних досліджень та проектів, які поєднують науку, мистецтво та екологію для досягнення більшого розуміння та покращення нашого світу.
Креативність та інновації - вивчення можливостей використання творчості, мистецького виразу та новаторських рішень для розв'язання глобальних проблем екології та космічних досліджень.
Форум відбудеться в офлайн форматі у місті Луцьк, за адресою: вулиця Карбишева, 1, Музей сучасного українського мистецтва Корсаків. Також буде онлайн-трансляція. Участь у заході – безплатна. Необхідна реєстрація.
Телефон для довідок: 050 438 02 80. Більше дізнатися про форум, спікерів та тематики виступів можна за посиланням.
Нагадаємо, що Музей Корсаків реалізовує проєкт світового рівня «Космогонія», який є унікальним та новаторським у багатьох аспектах, адже поєднує у собі мистецтво, функціональність та філософію.
Саме інтеграція мистецтва у виробничі процеси на постійній основі створює унікальні можливості для вивчення споконвічних питань: Для чого це все? Для чого ми є, і що з цим всім буде?
У виставковій залі працює Петро Антип, знаковий український художник. Митець, починаючи з листопада 2022 року протягом 18 місяців писатиме картину розміром 2 тисячі м2, яка стане найбільшою у світі.