В одній з волинських шкіл майже всі вчителі-чоловіки пішли до війська

17 Серпня 2022

Вчитель фізкультури однієї з волинських шкіл з початку повномасштабного вторгнення долучився до війська, як і більшість його колег.

Упродовж 27 років Віталій Петрович щоденно голився і йшов до школи. 26 лютого 2022 року він також поголився – і пішов до військкомату, захищати рідну Україну, йдеться на фейсбук-сторінці 100 окремої бригади територіальної оборони Волині.

Вже у війську пан Віталій разом з колегою із сусіднього села постановили: «Не братимуть до рук бритву аж до самісінької Перемоги!».

– А який у Вас позивний?, – цікавимося у вчителя-воїна.

– «Мальончик» – це так у селі на мене кажуть. Щось на кшталт нашого родинного прізвиська. Хоча й «Доком» товариші по службі часто кличуть, адже я є бойовим медиком роти.

Вдома на «Мальончика» чекають відразу четверо «мальонченят» – Віталій Петрович разом із дружиною виховують трьох доньок і сина.

До речі, з їхньої невеличкої сільської школи до війська пішли мало не усі педагоги-чоловіки, розповідає фізкер-бородань:

– І директор, і вчитель інформатики, і вчитель біології, і завгосп, і старший кочегар, і шкільний робітник…

Пан Віталій зізнається, що неабияк сумує не лише за власною сім’єю, а й за рідною школою та своїми учнями. А ще чоловік упевнений, що з бородою рано чи пізно таки доведеться прощатися:

– До Покрови, думаю, переламаємо ситуацію на свою користь. А там і до остаточного розгрому московитів уже недалеко буде. Може на КОляду, чи на Великдень – але Перемога однозначно буде за нами!

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter