Уламки ворожих ракет: у Волинському краєзнавчому музеї – нова експозиція

23 Травня 2022

Волинський краєзнавчий музей запрошує лучан та гостей міста відвідати нову виставку, присвячену Дню Героїв.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці музею.

«Свято Героїв має понад 80-ти річну традицію і започатковане у 1941 році Організацією українських націоналістів. У цей день, 23 травня, в Україні вшановують пам'ять та пригадують славу українських воїнів від середньовіччя до сьогодення.

Цього року День Героїв для нас особливе свято, адже 24 лютого 2022 року розпочалось повномасштабне російське вторгнення в Україну. Хоч війна триває ще з 2014 року, 24 лютого її на собі відчув кожен українець. Сучасна війна додала Україні героїв. Наші Герої – це військові ЗСУ та Тероборони, рятувальники ДСНС та лікарі, волонтери та звичайні українці, які у ці дні, як ніколи, згуртувались.

Волинський краєзнавчий музей не припинив своєї роботи. З 24 лютого його працівники знайшли способи збору експонатів – одним з них є плетіння маскувальних сіток, за які волонтери із вдячності від військових нам передавали експонати з найгарячіших точок нашої держави, а саме Київщини, Чернігівщини, Донеччини, Миколаївщини.

Представлені експонати з Луцька: фрагменти ворожих ракет з аеродрому, форма Волинського рятувальника ДСНС, який ліквідовував пожежу нафтобази тощо. На виставці «Україна. Війна за незалежність» ви зможете побачити ці експонати.

Разом з тим комплектування музейних фондів та збір експонатів продовжується, і кожен бажаючий може долучитись.

Оглянути виставку можна щодня з 10.00 до 18.00».

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter