Українська зірка Prada змінив подіум на окопи і пішов воювати проти окупантів. ФОТО

03 Квітня 2022

21-річний Лев Ульєсов з Броварів, який працював моделлю на світових подіумах та знімався для найвідоміших модних брендів, майже з перших днів війни працює бойовим медиком на передовій.

Про хлопця з Броварів ще на початку березня писало британське видання Daily Star.

На початку березня молодий чоловік повідомив, що став бойовим медиком.

Лев Ульєсов – фотомодель з Броварів, міста на околиці Києва, знявся для деяких провідних світових брендів, серед яких Givenchy, Hugo Boss і Berluti. Він закрив показ Prada на Тижні моди в Мілані в 2019 році.

«Я бойовий медик, і мій план полягає в тому, щоб рятувати людей із гарячих місць, надавати першу медичну допомогу на землі та вивозити тіла за межі фронту», — каже Лев.

Під час війни, яка почалася 11 днів тому, він підписав документ, у якому говориться, що «залишиться тут, поки не закінчиться».

На запитання, що б він сказав, якби міг поговорити безпосередньо з Путіним, Лев відповів: «Я просто хочу побачити його очі, без слів».

«Я не знаю, що в нього в голові, але я впевнений, що він був здивований і шокований, усвідомивши наш спосіб мислення», – додав він, маючи на увазі опір своєї країни проти набагато більшої сили.

Після вторгнення Росії в Україну побоювання щодо третьої світової війни та ядерної війни посилилися .

Збройні сили Володимира Путіна відомі тим, що демонструють силу своєї зброї масового знищення, яка залишила українців і тих, хто віддалений, побоюючись загрози отримати ядерні бомби.

На запитання, чи боїться він ядерної війни, Лев відповів ні, додавши: «Якщо цей старий пердун зробить з нами ядерну війну, нам не потрібно буде бігти, бо всі помруть, то чому це має Мені страшно?»0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter