Фіналістка проєкту «Супермодель по-українськи» розповіла про вільні стосунки з чоловіком

28 Вересня 2023

Акторка, фіналістка проєкту «Супермодель по-українськи» Вікторія Маремуха відверто розповіла про вільні стосунки з чоловіком-французом Луї.

Блогерка поділилася, що не одразу погодилася на такий союз, передає ТСН.

«Я завжди, скільки себе знаю, не уявляла своє життя з одним чоловіком. У мене дуже багато любові всередині. Зараз найбільша любов - це мій син, потім у мене йде чоловік, але я можу любити інших. Я велелюбна. У нас із чоловіком класний секс, але мені подобається, коли починаєш зустрічатися, є ця пристрасть, яку не можна ні з чим порівняти… Воно потім проходить, і я не кину свого чоловіка заради цього хлопця. Мій чоловік настільки мені комфортний у плані життя, нам класно разом, як партнерам»,– розповіла Маремуха в інтерв'ю Маші Єфросиніній.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФІНАЛІСТКА «СУПЕРМОДЕЛЬ ПО-УКРАЇНСЬКИ» ПОКАЗАЛА ФОТО З ХРЕСТИН СИНА У КИЄВІ


Знаменитість зазначила, що насправді вільні стосунки – це неабияк складно. Вікторія говорить, що потрібно повністю довіряти своєму партнерові, аби погодитися на такі взаємини.

«Прийняти такий вид стосунків — це достатньо складне рішення. Це нелегко. Дійсно потрібно довіряти людині й любити її, приймати одне одного», – додала Маремуха.


Блогерка також наголосила, що почала це публічно обговорювати, аби, по-перше, бути чесною зі своєю аудиторією. По-друге, знаменитість хоче показати, що стосунки у шлюбі можуть бути різними.

«Для мене відкриті стосунки – це про чесність. Ми домовились, що можуть бути різні партнери, різні ситуації і все таке. Я чесна зі своєю аудиторією і з собою. Звісно, кажуть, що в мене немає своєї думки, що я під нього прогнулася… Але хотілося просто донести, що це був мій вибір, бо в нас не звикли, що жінка може мати декілька партнерів. У нас є кліше, що чоловік, який гуляє, – ок, а жінка – не ок», – прокоментувала блогерка.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter