Учасниці курсу «Мій проект за 30 днів» розповідають про себе. Олена Мороль

12 Листопада 2018

У Луцьку триває 30-ти денний абсолютно новий та унікальний курс «Мій проект за 30 днів» для бажаючих «вдихнути життя» в свої ідеї, вийти на новий рівень розвитку вже існуйочої діяльності.

Авторка курсу – Людмила Пенцак – експертка та бізнес-тренерка з управління та мотивації персоналу, коуч управлінського розвитку, співзасновниця єдиного в Луцьку реаліті-шоу «Пігмаліон 3D», запрошений спікер на кількох телеканалах.

Ми продовжуємо публікувати розповіді часників курсу про себе та свої проекти. Сьогодні це Олена Мороль – психолог з понад семирічним досвідом роботи з дітьми та дорослими в кризових ситуаціях.

«Пам’ятаєте той час у дитинстві, коли Ви вчилися їздити на велосипеді? Спочатку все виходило незграбно і здавалося, що це вміння майже недосяжне. Спочатку хтось близький підтримував, біг поруч, підбадьорював.

І ця близькість надійного друга (ким би він не був) вселяла впевненість. А через деякий час Ви навчилися тримати рівновагу і зрозуміли, що це найважливіше. Потім Ви з легкістю сідали на велосипед і, навіть не замислюючись, тримали рівновагу, крутили педалі і отримували насолоду від руху вперед. Увесь світ був на Вашому боці!

Жити – це все одно, що їздити на велосипеді. Потрібно тримати баланс, щоб рухатися вперед.

Якщо з певних причин Ви втратили баланс, Вам потрібна людина, яка зможе Вас підтримати психологічно, «бігти поруч» та підбадьорювати. Та сьогодні важко знайти таку людину, адже не про всі проблеми можна розказати близьким, рідним, друзям чи колегам.

Дозвольте мені стати для Вас таким другом і допомогти подолати негативні психологічні стани, такі як депресія, стреси, апатія та повернути Вам відчуття рівноваги. Разом ми пройдемо цей шлях. Разом ми віднайдемо втрачену силу.

Телефон 066 48 00 344».

Нагадаємо, що 3 грудня 2018 року, стартує вже Другий потік курсу. Приєднуйтесь до найуспішніших та найкреативнших – реєструйтеся на курс «Мій проект за 30 днів». Якщо маєте запитання стосовно курсу, телефонуйте: +38 050 18 222 18 (Viber).2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter