Учасниці курсу «Мій проект за 30 днів» продовжують розповідати про себе. Олена Кириченко

10 Листопада 2018

У Луцьку триває 30-ти денний абсолютно новий та унікальний курс «Мій проект за 30 днів», для бажаючих «вдихнути життя» в свої ідеї, вийти на новий рівень розвитку вже існуйочої діяльності.

Авторка курсу – Людмила Пенцак – експертка та бізнес-тренерка з управління та мотивації персоналу, коуч управлінського розвитку, співзасновниця єдиного в Луцьку реаліті-шоу «Пігмаліон 3D», запрошений спікер на кількох телеканалах.

Ми продовжуємо публікувати розповіді часників курсу та про себе та свої проекти. Сьогодні це – Олена Кириченко.

«Я – Олена Кириченко, учасниця курсу «Мій проект за 30 днів», засновниця івент-агенства «PerSona», яке займається організацією майстер-класів, семінарів, зустрічей за участі медійних персон України. Я переконана, що людина повинна «рости» не тільки у професійному, а й в особистісному напрямках, тому і заснувала цю платформу.

Моєю основною ціллю є передати через спікерів учасникам майстер-класів корисну інформацію, змотивувати на подальші кроки, допомогти розібратися в тій чи іншій сфері іхнього життя. Найбільшою цінністю таких заходів є можливість бажаючим задати своє питання і отримати на нього відповідь!

Відносно нещодавно був запущений проект «Persona live». Гостями є люди, які вже досягнули певного рівня у своій діяльності, і у прямому ефірі готові показати «закулісся» свого бізнесу, поділитися досвідом, а також розповісти про власний продукт чи послугу, дати певні рекомендаціі глядачам та відповісти на усі питання, які мають можливість задати глядачі під час прямої трансляції. Це жива розмова, яка може бути надзичайно корисною людям, які тільки розпочинають свій власний шлях, а також тим, кому просто подобається гість як особистість.

Дізналася про проект «Мій проект за 30 днів» від бізнес-тренерки, коуча Людмили Пенцак. Сказала мені: «Треба йти!».

Я відкрита до нових знань, знайомств, тому я з радістю приймаю участь у проекті. В команді однодумців набагато продуктивніше рухатись! Я очікую, що прийдуть нові ідеї для втілення майбутнього проекту. У мене у голові зараз «крутиться» щось цікавеньке.... Але про це трохи згодом...».

Незабаром стартує другий потік курсу. Приєднуйтесь до найуспішніших та найкреативнших – реєструйтеся на курс вже зараз! Якщо маєте запитання стосовно курсу, телефонуйте: +38 050 18 222 18 (Viber).


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter