Учасниці курсу «Мій проект за 30 днів» продовжують розповідати про себе. Наталія Зелінська

09 Листопада 2018

У Луцьку триває 30-ти денний абсолютно новий та унікальний курс «Мій проект за 30 днів», для бажаючих «вдихнути життя» в свої ідеї, вийти на новий рівень розвитку вже існуйочої діяльності.

Авторка курсу – Людмила Пенцак – експертка та бізнес-тренерка з управління та мотивації персоналу, коуч управлінського розвитку, співзасновниця єдиного в Луцьку реаліті-шоу «Пігмаліон 3D», запрошений спікер на кількох телеканалах.

Ми продовжуємо публікувати розповіді часників курсу та про себе та свої проекти. Сьогодні це – Наталія Зелінська:

«Якщо ви думаєте, що здорове харчування - це дорого...То ви забули порахувати, скільки вартують вам ваші захворювання! І це правда!

Моя любов до продукту Rain, як і в будь-якого скептика, розвивалася дуже довго. Упродовж року я вивчала інформацію, читала відгуки про продукт та цікавилась думками знайомих, доки у моєму серці не відгукнулось: «варто спробувати»! І я спробувала.

З того часу пройшов рік, я маю низку власних позитивних відгуків та своєї родини, а також відгуків знайомих та клієнтів, і з впевненістю можу сказати: «продукт працює!».

За рахунок чого? За рахунок того, що це смузі на основі насіння, які зберегли в собі життя, тобто, отримані методом холодного віджиму!

Для мене, як для мами, найважливішим було знайти для своєї сім'ї продукт натуральний, щоб швидко завсвоювався, був зручний у використанні і підходив як для дитини, так і для мене.

Я знайшла такий продукт ! Це продук компанії «Rain» – моя флешка здоров'я! Тому моя ціль на сьогоднішній день – познайомити якомога більше людей з продуктом Rain, навчити якісній профілактиці, бо завжди легше попередити захворювання, а ніж його лікувати.

Я зробила свій вибір. А ви?

Замовити продукт або отримати консультацію можна за телефоном 099 00 35 505 (Наталія), а також на офіційному сайті компанії».

Незабаром стартує Другий потік курсу.

Приєднуйтесь до найуспішніших та найкреативнших – реєструйтеся на курс «Мій проект за 30 днів». Якщо маєте запитання стосовно курсу, телефонуйте: +38 050 18 222 18 (Viber).3

Читати ще

Коментарі

Аня

Дуже чудовий продукт! Наталочко, успіхів тобі! Ти молодчика

Лєна

Приймаємо всією сім‘єю. Чудовий продукт. Удачі тобі, Наташа!!!

Аліна

Рейн справді дуже крута , і найголовніше - повністю натуральна продукція! Перевірено на собі. Рекомендую усім

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter