У церкві на Волині замироточили дві старовинні ікони. ФОТО

12 Квітня 2024

Не так давно у храмі Благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба села Шклинь Луцького району замироточили дві ікони.

Про це повідомили у Волинській єпархії ПЦУ.

«Як краплі мира витікають з очей Богородиці під час молебню за воїнів, помітив парафіянин. Він з дружиною біля ікони Божої Матері молився за здоров’я сина, який нині воює.

Замироточили одразу два образи Діви Марії з Дитятком. Обидва – старовинні, сімнадцятого століття, як повідомив настоятель парафії протоієрей Михайло Стрільчук.

У цьому храмі таке дивовижне явище відбувається уже не вперше. Два роки тому замироточили три ікони, а також хрест у вівтарі. Запашне миро на них помітив 13-річний паламар, який там прислуговує», – йдеться у дописі.

Отець Михайло називає мироточіння ікон у храмі промислом Божим: «Це все воля Божа. Ми завжди стараємося бачити у цьому знаки. Тим паче у такі складні часи. Ми б дуже хотіли, щоб це мироточіння було знаком миру та швидкої перемоги», – зауважує священник. Крім того, він помітив: миро на іконах постійно з’являється саме під час молебнів, а також акафіста, тоді як під час Літургії не завжди. За словами настоятеля парафії, за ці два роки у їхньому храмі значно побільшало паломників. Помолитися біля ікон, які мироточать, їдуть віряни не лише з Волині, але й Рівенщини.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter