У «Промені» кінотеатр тимчасово припиняє свою діяльність

13 Березня 2020

Враховуючи ситуацію, що склалася внаслідок поширення гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19, кінотеатр Multiplex, що знаходиться в розважальному центрі «Промінь», з 13 березня тимчасово зупиняє свою діяльність. Таке рішення прийняли з метою запобігання поширенню масових інфекційних захворювань на території Луцької міської територіальної громади, відповідно до рішення виконавчого комітету Луцької міської ради.

Адміністрація розважального центру з розумінням ставиться до ситуації, що склалась. Для персоналу провели роз’яснювальну роботу щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів серед працівників та відвідувачів. По всьому комплексу виконують профілактичні заходи. Комплекс забезпечений спиртовмісними антисептичними засобами, рідким милом, паперовими рушниками. Заклади проводять регулярне вологе прибирання, провітрювання залів та діють згідно інструкцій та рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України.

Успішність в боротьбі з коронавірусом залежить безпосередньо від кожного з нас. РЦ «Промінь» закликає всіх не піддаватися паніці та не вірити фейковим новинам.

Терміни, в які кінотеатр «Multiplex "Промінь"» відновить роботу, залишаються невизначеними та будуть затверджені згідно подальших рішень виконавчого комітету Луцької міської ради.

Дякуємо за розуміння!

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter