• банер чікос

У «Mojo Hall» нагодують так, як рекомендує чемпіон-бодібілдер з Волині

06 Березня 2019

Усі ми чули знаменитий вислів: «ми те, що ми їмо». А навкруги стільки спокус… Втім, дотримуватися здорового раціону простіше, ніж здається на перший погляд. Нове дослідження британських вчених показало, що люди, які вносять в меню навіть невеликі зміни, відчувають себе краще і живуть довше, ніж ті, хто цього не робить. І це, мабуть, найкраща мотивація.

Правильне харчування не передбачає суворого дотримання дієтичному плану. Інша справа, що для здоров'я і довголіття важливо їсти більше фруктів і овочів, цільних зернових, горіхів і бобових, а також скоротити кількість в раціоні червоного і обробленого м'яса, солодких напоїв, солодощів та борошна.

Для реалізації такої амбітної цілі, як меню-гід правильного харчування, «Mojo Hall» прислухався до порад провідних спеціалістів, а за консультацією звернувся до одного з найвідоміших тренерів України, майстера спорту міжнародного класу, дворазобого чемпіона світу з бодібілдінгу Андрія Хомицького.

«Всі 100% енергії забезпечуються білками, жирами і вуглеводами. Абсолютно в кожному продукті вони є. Потрібно розуміти, з чого складається той чи інший продукт для підтримки та збалансування правильного, здорового харчування», – переконаний Андрій.

Саме такий підхід до складання нового фітнес-меню у «Mojo Hall» і використали. Нове меню продумане до дрібниць: усі страви мають зазначену кількість білків, жирів, вуглеводів та головне – вказана калорійність кожної з них.

Чи знали Ви, що і порядок прийому їжі є надзвичайно важливим? У фітнес-меню ви знайдете пропозиції на ланч, обід та вечерю.

«Відтепер дотримуватись правильного харчування легко, а головне, в зручний для вас час», – зазначили у «Mojo Hall».

До речі, у додатку MOJO HALL, який є доступним для завантаження на AppStore та PlayMarket, можна зробити замовлення онлайн і вказати бажаний час доставки

За детальною інформацією – звертайтесь за адресою: м. Луцьк, вул. Ковельська, 16, або за тел: 07 37 37 60 60.

Харчуйтесь правильно та плануйте свій день разом з «Mojo»!

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter