У Луцьку запустили екологічний флешмоб серед автомобілістів. ФОТО

29 Листопада 2019

Останнім часом питання чистого повітря гостро стоїть перед мешканцями українських міст. Головним забруднювачем його, як і раніше, залишається автотранспорт.

Хоча системи очистки вихлопів модернізуються та удосконалюються з року в рік, багато автомобілістів нехтує питанням екології, та видаляють каталізатори та сажові фільтри. Окрім підвищеного забруднення повітря, ці авто отримують певні складнощі з проходженням обов’язкового техогляду, який впроваджується у 2020 році для усіх типів авто.

Тому компанія DPF Tech запустила у Луцьку оригінальний флешмоб, головна ціль якого – зупинити масове видалення каталізаторів та сажових фільтрів. Своїм клієнтам компанія пропонує унікальні наліпки: кожен охочий зможе розмістити її на своїй автівці. Проект стартував у Луцьку, проте на черзі – решта міст, де розташовані миючі установки DPF Tech.

Нагадаємо, DPF Tech є офіційним представником в Україні італійського промислового обладнання з професійної очистки сажових фільтрів та каталізаторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПІД ЛУЦЬКОМ ПРАЦЮЄ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР З УНІКАЛЬНИМ ОБЛАДНАННЯМ ДЛЯ ЧИСТКИ КАТАЛІЗАТОРІВ

Телефон: +38 066 001 22 00, +380 (68) 001-22-00

Сервісний центр DPF Tech розташований за адресою: Волинська область, с. Жидичин, вул. 17 Вересня, буд. 89. Кур'єрська доставка працює по всій території України.

9

Читати ще

Коментарі

Костік

Де взяти таку наклейку?

Костіку

Помити каталіка в Жидичині )))

саа

Євро 4 в Україны дозволено - проблем не має...
Особливо для жигулів з Євро-1...

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter