Під Луцьком працює сервісний центр з унікальним обладнанням для чистки каталізаторів

05 Травня 2019

Каталізатор (каталітичний нейтралізатор) – фільтр у вихлопній системі двигуна внутрішнього згоряння, що призначений для зменшення токсичності відпрацьованих газів.

Сажовий фільтр або DPF (анг. Diesel Particulate Filter) – фільтр, який встановлений в автомобілях з дизельними двигунами, і призначений для очистки викидів сажі та зменшення токсичності відпрацьованих газів.

Каталізатор, так як і будь-який фільтр, з часом має здатність до забиття. У більшості своїх випадків це залежить від того, за яких умов експлуатувалося авто, пальне якої якості використовувалося і взагалі від загального пробігу.

Робота фільтра у забитому стані призводить до того, що збільшується розхід пального, зменшується потужність двигуна, виникають проблеми із запуском авто, комп’ютер авто засвідчує помилку роботи (Check Engine), вірогідне виникнення у подальшому проблем з турбіною та тому подібне. Тому з деяким часом необхідно замінювати цей елемент.

Оскільки його заміна – це досить вартісна процедура, то до недавнього моменту широко вживали практику видалення цього звена вихлопної системи, а також встановлювали емулятори («обманки») та неякісні замінники з подальшим перепрошиванням «кустарним методом». Ці дії виконувалися без врахування майбутніх наслідків.

У зв’язку з тим, що Україна розпочала шлях до євроінтеграції, така практика себе вичерпує. Країни Європейського Союзу вже досить тривалий час введуть боротьбу та посилюють контроль дотримання як екологічних норм, так і норм безпечної експлуатації авто. Зокрема, директиви №40 та № 45 ЄС зобов'язують ввести в Україні обов’язковий технічний огляд авто. Також в даних дерективах встановлюються норми та параметри щодо викидів вихлопних газів. У зв’язку з цим в Україні проводиться оновлення стратегії екологічної політики, що веде за собою посилення контролю за шкідливими викидами на території держави.

Проте віднедавна до нас перекочувала європейська практика очищення каталізатора та сажових фільтрів (DPF). Перший і єдиний у світі сертифікований виробник очисних машин тепер пропонує свої послуги і в Україні. Мийка даних виробів здатна очистити до 98% сажі та золи.

Інноваційнийна миюча машина, зібрана в Італії, відтепер доступна в Луцьку. А найголовніше – очистка є набагато дешевшою за заміну. Ціна на деякі каталізатори може бути в районі тисячі доларів, або і взагалі сягати 5 тисяч.

Мийка ж фільтру легкового авто обійдеться у 2 500 грн.

Також попитом користується мийка фільтрів вантажних авто, а особливо тих, що перетинають кордон. Вартість мийки сажового фільтра вантажного авто – 7 000 грн.

Компанія DPF Tech є єдиним офіційним представником виробника італійського обладання в Україні і єдиним дистриб’ютором миючих машин на усій території країни.

У компанії надають послуги колл-центру, оператори якого з радістю вас проконсультують з усіх питань, які вас цікавлять. Телефон: +38 066 001 22 00.

Сервісний центр DPF Tech розташований за адресою: Волинська область, с. Жидичин, вул. 17 Вересня, буд. 89. Кур'єрська доставка працює по всій території України.

8

Читати ще

Коментарі

Микола

В Польщі, щоб помити сажовий фільтр готуй 12 000 грн.

Ігор Петрович

Давилася машина Рено Магнум. Загнав на Сафрон там після діагностики порадили промити каталізатор. Для мене то було в диковину я про таке не чув. Я погодився, промили. То потім машина як рекета виїхала з сервісу. Після того ще 2і робочи машини пригнав на мийку.

Костя

В мене знайомий на фурі їздив із зрізаним каталізатором. То в березні в Італії звели з дороги і виписали 4 000 €. Тепер в шоці, думає на***(навіщо) зрізав.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter