У Луцьку влаштували фотосесію для багатодітних сімей священиків. ФОТО

29 Травня 2019

Відомий волинський протоієрей Валентин Марчук розповів, як відбувалась фотосесія для багатодітних сімей священнослужителів в рамках проекту «Волинській благовіст».

Світлини він розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Один з найкращих і найпотужніших соціальних проектів громадської організації «Вірю! Надіюся! Люблю!» та головної натхненниці заходу голови ГО Олени Марчук.

Це було класно. Відбулася чудова фотосесія, потужна виставка фото багатодітних сімей священнослужителів та розроблені сімейні календарі.

Багатодітність – не просто гарна традиція українського народу, а можливість виховувати більше діток у взаємній любові та повазі. Волинська єпархія Української Православної Церкви завжди підтримує ідею багатодітності та закликає не лише народжувати власних діток, а й ставати усиновлювачами. Немає більшого щастя для дитини з дитбудинку, аніж здобути у своїй новій родині батьків, братів та сестер.

Однак ми закликаємо до того, аби багатодітність була не просто трендом. Вона має стати свідомим вибором, який робить щасливішими та духовно ціліснішими як батьків, так і діток. Готуючись до фестивалю «Волинський благовіст», фотопроектом Варвара Шевчук і матінки Олени Марчук ми хочемо показати красу щасливої багатодітної сім'ї, спонукаючи людей ставати відповідальними батьками власних і прийомних діток», – поділився думкою Валентин Марчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ВОЛИНСЬКОГО ПРОТОІЄРЕЯ НАРОДИВСЯ СИН1

Читати ще

Коментарі

КоКо

Локація - триндець просто. На вулиці вже краще було б.

Guest

фон - просто атас...:(

Іра

Московські попи у вищиванках-ну круто же

ооо

а що за підземелля

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter