У Луцьку вимагають заборонити вітати школярів 14 жовтня і 8 березня 

09 Вересня 2021

В обласному центрі Волині почали збір підписів під вимогою заборонити у навчальних закладах вітати хлопців з 14 жовтня, а дівчат з 8 березня.

Початок збору підписів розпочався сьогодні, 9 вересня, на сайті.

«Звертаюсь разом зі свідомими батьками, аби департамент освіти міської ради надав рекомендації навчальним закладам не вітати хлопців з 14 жовтня, а дівчат з 8 березня. Тільки така установка зверху спрацює: такі ж рекомендації директори видадуть головам батьківських комітетів, а ті, своєю чергою, донесуть батькам, яким дуже хочеться, щоб їхні діти отримали подарунки.

Вітати 14 жовтня хлопців – неповага до суспільства, до бійців та бійчинь, до загиблих на війні, до жінок, до цього дня загалом, який цьогоріч став Днем захисників і захисниць України, тобто офіційно перейменований Верховною Радою. Вітати 8 березня дівчат – радянський пережиток і також неповага до тих, хто досі виборює права в усьому світі, в тому числі в Україні. Нині, коли вітають з цими "святами" (а таке є практично в усіх школах), насаджують думку дітям, що хлопці мають бути "мужніми, сильними, захищати", дівчата ж мають бути "чарівними, ніжними, берегти домашнє вогнище". Тобто нашим дітям з маленьких років нав'язують викривлені цінності. Чому дівчата не можуть бути сильними, а хлопці – оберігати сімейне вогнище? І взагалі, чому багатьом людям так хочеться з чимось вітати тих бідних дітей?

Упевнена, що сучасні діти, підлітки мають кращий доступ до інформації і вміють її фільтрувати, і з часом вони зрозуміють, яку викривлену думку насаджували їм їхні ж батьки. То чому дорослі не можуть справитись з елементарним – з відсіюванням зерна від полови? Не потрібно вітати хлопців 14 жовтня, а дівчат з 8 березня. І заборона на це має бути зверху, поки не пізно. Є багато інших днів, у тому числі міжнародних, є дні народження, врешті-решт. В усій цій ситуації ті батьки, які розуміють розвиток суспільства і є свідомими, не можуть переконати більшість, тому що в батьківських чатах ставлять на голосування питання "Ви за чи проти вітань?", туди приєднуються десятки родичів, і всі проголосують "за". Якщо департамент освіти видасть певні рекомендації не вітати одну стать в якийсь день, таким чином можна зрушити з місця цю багаторічну проблему», – йдеться у петиції.

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter