У Луцьку – відкриття туристичного сезону-2019. Перелік заходів

12 Травня 2019

У п'ятницю, 17 травня, у Луцьку з ініціативи управління туризму та промоції міської ради відбудеться офіційне відкриття туристичного сезону.

Головним заходом відкриття стане арт-променад «Так звучить Луцьк», який розпочнеться 17 травня о 18:00 на Театрального майдану. Це масштабна подія, що органічно поєднуватиме історичну, культурну, мистецьку і просвітницьку складові: місто стане живою сценою для виконавців, а його архітектура – довершеними декораціями.

«Місто гратиме свою симфонію на струнах весни. Будемо слухати найкращі зразки світової музики від класицизму до неофольклоризму, українську музику від бароко до авангарду; почуємо духовий, камерний та симфонічний оркестри, орган, хоровий спів та сольних виконавців», – запевнили організатори.

А ще на лучан і гостей міста чекає ексклюзивний перформанс, який готує театр-студія «Гармидер» разом із дитячою театральною студією «ДогориДриґом».

«Подібних заходів та творчих експериментів у Луцьку ще не було. Отож приходьте разом з друзями. Буде душевно і ЛУЦЬКО», – додали в управлінні туризму та промоції.

Окрім того, в рамках відкриття туристичного сезону 18 травня Центр туристичної інформації та послуг дарує безкоштовні екскурсії для усіх поціновувачів історії Луцька:

► о 12:00 ‒ загальнооглядова англомовна екскурсія Старим містом «Lutsk ‒ discover the pleasure»;
► о 14:00 ‒ велоекскурсія Луцьком;
► о 15:00 ‒ квест «Упізнай Луцьк»;
► о 17:00 ‒ тематична екскурсія «Імена Луцька»;

19 травня в Центрі туристичної інформації та послуг відбудуться:

► о 12:00 – презентація нового подарункового фотоальбому «Луцьк»,

► о 14:00 – в рамках відзначення 590-ї річниці З'їзду європейських монархів просвітницька лекця «Музика та музиканти на з'їзді монархів у Луцьку в 1429 році (реконструкція)»,

► о 15:00 ‒ лекця «Музичне повсякдення Волині (середина XVI – початок XVII століть)».

Крім того, протягом чотирьох днів, з 16 по 20 травня, на відкритті туристичного сезону в рамках прес-туру в Луцьку перебуватимуть представники ЗМІ з інших міст України, а також Литви, Польщі та Білорусі.

Організатор – управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.
Контактна особа: Катерина Теліпська, +38 050 20 28 188.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter