У Луцьку відкрили перший в Україні арт-хостел «Адреналін». ФОТО

16 Березня 2019

Текст і фото: Наталія ПАХАЙЧУК

Новий заклад може одночасно розмістити сотню і одного гостя.

Арт-хостел «Адреналін» запрацював 15 березня в однойменному культурно-розважальному центрі за адресою: Карбишева, 1. Напередодні приміщення освятили, інформує Район.Бізнес.

Ідея

Потреба подібного хостелу у Луцьку назріла давно. Не тільки з тієї причини, що у місті не вистачає бюджетного і комфорного закладу для ночівлі, де може одночасно розміститися велика група осіб. А ще сам «Адреналін Сіті» – потужна локація, де постійно є великий потік відвідувачів. Насамперед, це – спортсмени, які прибувають на різноманітні змагання, що відбувають на адреналінівській «Спорт-Арені». Кінокомлекс часто приймає гостей бізнес-форумів, у дитячі заклади приїздять сім’ї з інших міст, а з відкриттям Музею сучасного українського мистецтва Корсаків з'явилося ще й чимало туристів, які не проти заночувати у Луцьку.

До створення такого закладу у культурно-розважальному центрі спонукала й потреба покращити енергозбереження колишньої заводської будівлі.

«Ми ходили навколо комплексу з тепловізором і шукали, де є витік тепла. От і знайшли таке проблемне місце. Віктор Іванович Корсак (голова ради директорів VolWest Group – ред.) на ходу видав ідею: треба хостел відкрити. Так, від ідеї до реалізації пройшло три місяці», – поділилися директорка «Адреналін Сіті» Галина Шотік.


Номери і ціни

У хостелі «Адреналін» є 101 ліжкомісце, а номери – дво-, три-, чотири-, шести-, восьми-, десяти-, дванадцяти-, та чотирнадцятимісні.

На першому поверсі закладу розташована так звана «готельна зона» з кімнатами на два і три ліжка, у яких є повноцінні санвузли, телевізори, кондиціонери. Вартість місця у такому номері коштує наразі 250 гривень.
«Ми передбачаємо, що такі номери будуть комфортними для ночівлі сім'ям. Батьки можуть розташовуватися з дітьми у сусідніх кімнатах», – пояснює кураторка проекту Альбіна Освіцінська.

На другому поверсі – типовий хостел європейського зразка. Багатомісні номери, туалети, душові кімнати і кухня загального користування. Крім багатомісних номерів, є і кімнати на два ліжка. Так зробили, аби тренерам, які супроводжують спортивні команди, була можливість ночувати окремо. Вартість таком номерів – від 135 гривень.

Усі приміщення в Арт-хостелі мають підлогу з підігрівом, безкоштовний Wi-Fi.
Бонуси

Концепцію для хостелу обрали мистецьку, яка не має аналогів в Україні. В інтер'єр стилю «лофт» логічно вписалися твори сучасних українських художників.

Експозицію «Українське мистецтво: образ і час», у якій зібрані оригінальні полотна від митців з майже усіх регіонів України, підготувала команда Музею сучасного українського мистецтва Корсаків. Наприклад, Луцьк представлений творчістю відомого художника Миколи Кумановського.


Як сказала натхнениця Музею Леся Корсак, мистецтво із пафосних закритих приміщень нині іде до людей, а сьогодні воно поселилося у хостелі, гості якого зможуть отримати ще й естетичне задоволення. Оскільки концепція закладу є унікальною, то інвестиційна група VolWest Group, яка профінансувала створення Арт-хостелу, вже замислилася про відкриття такої мережі по всій Україні.Підтримку у харчуванні гостей надаватиме арт-кафе «Стоп-кадр», яке розташоване по сусідству. На всяк випадок у КРЦ працюють ще спорт-кафе «Десять дерунів» у боулінг-клубі, кіно-кафе, піцерія та експерс-маркет Spar.

Адміністрація також готує пакет знижок на послуги усіх закладів «Адреналін Сіті»: дитячі розваги для будь-якого віку, кінокомлекс, картинг, боулінг, батути для дорослих тощо.


9

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter