У Луцьку відбувся легендарний майстер-клас Маши Єфросиніної. ФОТО

10 Жовтня 2019

«Успіх у помилках» – назва та девіз майстер-класу відомої телеведучої Маши Єфросиніної. На події, яка відбулась 9 жовтня у РЦ «Промінь», зібрались жінки, які хочуть покращити своє життя та поставити всі крапки над «і».

«Сьогодні ми будемо черпати натхнення, слухати про життєві помилки Маші та робити висновки», – розпочала захід ведуча Наталка Войтович.

Партнери, які є особливими поціновувачами творчості Маші, постарались зробити цей захід справжнім святом та подарували цінні подарунки відвідувачам. Генеральною партнеркою виступила Оксана Коротка, а також: житловий комплекст «Aтлант» , житловий косплекс «Традиція», Novelina, ювелірний дім «Zarina», «Ваша оптика», та модний глянець «Space».


Спочатку відвідувачі заходу змогли насолодитись естетикою 70-х від дизайнерки Оксани Зінчук, яка презентувала свою нову колекцію, створену спеціально для легендарного дійства. У колаборації зі взуттєвим брендом Lamark лучанка створила колекцію, яка вибухала кольорами та зачаровувала око.


На майстер-класі Маша Єфросиніна розповіла про свої життєві помилки. Телеведуча зізналась, що її життя не таке, як це виглядає на екрані. Про взлети, падіння, розлучення з чоловіком та тяжкі вибори керчанка сказала відверто та щиро. Всі пристуні отримали масу задоволення та натхнення.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter