Відомий блогер розніс Єфросиніну, яка присоромила Трінчер за купівлю дорогого авто під час війни

08 Грудня 2023

Колишній чоловік співачки Анни Трінчер – блогер та бізнесмен Олександр Волошин – розкритикував Машу Єфросиніну.

Причиною такої реакції Волошина стало те, що ведуча на інтерв'ю присоромила його колишню дружину за купівлю новенького Porsche під час війни, пише ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДОМА БЛОГЕРКА РОЗЛУЧАЄТЬСЯ З ЧОЛОВІКОМ ЧЕРЕЗ РІК ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ

«Дивні були відчуття, що ви наче з космосу. Тут у нас сирени, все вибухає…І тут Porsche…Це не заборонено, ви заробляєте…Тобі не здається, що це занадто, як для показовості? Це робить боляче тим людям, у яких немає що їсти…Таких людей дуже багато. Немає знеболювальних у лікарнях, Аню! Знеболювальних немає у людей, яким наживо повідрізали кінцівки…Діти сплять у підвалах…Таке зараз життя», – сказала ведуча.

Однак колишнього чоловіка артистки обурили такі висловлювання Єфросиніної. Волошин заступився за Трінчер та звинуватив ведучу у подвійних стандартах:

«Один момент, коли про це може розповідати людина, яка зараз перебуває на фронті чи віддає всі свої гроші на благодійність. Але коли це робить Маша Єфросиніна, яка у випуску з Анею сидить у кольє за 50 тисяч гривень і браслетах Cartier, які коштують тисячі доларів. Якщо в тебе така позиція, то навіщо одягати на інтерв'ю Cartier. Це просто верх лицемірства»,– обурився блогер.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter