У Луцьку скасують два маршрути, ще один – під питанням

06 Лютого 2019

В обласному центрі Волині перевізник відмовився від обслуговування трьох міських маршрутів через нерентабельність.

Йдеться про ПрАТ «Луцьке АТП 10701», автобуси якого перевозили лучан за маршрутами №9, №23 та №47.

Зокрема, виконком Луцькради затвердив розірвання договору на перевезення пасажирів за маршрутом №23 за згодою сторін з 18 лютого. Ця маршрутка курсує з вулиці Єршова (КРЗ) до вулиці Корольова (Вересневе).

Крім того, з цим перевізником розірвали договір щодо обслуговування маршруту №47, який з'єднував вулицю Карбишева та лікарню у Боголюбах. Цей маршрут визнали нерентабельним, тож конкурс серед перевізників на нього не оголосили. Аби лучани могли дістатися до вулиці Чернишевського, виконком вніс зміни у маршрут №3 (Госпіталь-Гаразджа): тепер сюди тільки так можна буде доїхати. Крім того, на цей маршрут мають поставити два додаткових автобуси. Щодо транспортного сполучення з лікарнею у Боголюбах, прийняли рішення збільшити кількість машин на маршруті №31.

До того ж, з 16 квітня 2019 року ПрАТ «Луцьке АТП 10701» припиняє обслуговувати і маршрут №9 (с. Рованці - Райлікарня). Виконком вже оголосив конкурс серед перевізників на перевезення пасажирів за цим маршрутом на 26 березня.


2

Читати ще

Коментарі

Катя

Ви що ,по-дуріли, а як без цих маршрутів .
Я живу в часному секторі ,за податковою .
Рейс 23 маршрутки це наше сполучення 40 квартал ,загс і центр ,і львівська .Пояснюю 40 -живе тітка ,яку провідую, ,загс -церква "Відродження".центр і так ясно.Львівська-онкодиспанцер.,їджу аналізи здавати .
"Ось відмініть цей иаршрут " І як тоді добиратися туди.

Гнат

Це маршрут №9 нерентабельний? Це та сама девятка, яка завжди забита людьми? Ой щось не те з цими перевізниками. А, може, й добре, хай ідуть, прийдуть нові нормальніші і не такі знахабнілі.

Лєна

А як бути з маршрутом #47.як дитину везти з с.Тарасове до 13школи???Завжди маршрутка #47 забита людьми.як це не рентабельний маршрут???маршрут #3 не спасе ситуацію,діти зимою будуть ходити в школу пішки.Одумайтесь!!!Зробіть хоч щось для людей ,а не для своїх карманів!!

Віккі

На 47 маршрутку біля нової лінії не завжди можна влізти, а ви кажете нерентабельна

Віта

Тобто маршрут #8 рентабельний, а #23 чи #47- ні?)
Смішно чути, що маршрутки, в яких ледь вмістишся (особливо в пікові години), не є рентабельними. Боюсь уявити, що ж для вас рентабельність...))

Валя

Супер!!!!! Наразі маршрутка №3 їздить нормально... не так як 47 .... як заманеться !!! Може і жителі Чернишевського нарешті зможуть нормально їхати в транспорті- а не бігати пішки до центру....

Олег

Люди, які проживають на вул. Львівській та прилеглих до неї вулицях закріплені за поліклінікою № 3. Зараз не зовсім зручно людям добиратись до поліклініки тому, що треба пересідати на Ковельській на маршрутку № 3. Транспортні логісти міської Ради поясніть: яким чином і яким членом хворі, не завжди молоді люди цього району мають доїхати до свого лікаря ?!!!!

ЛУЧАНОЧКА

а чому немає ніякого транспорту щоб добратися до перетонального центру і до жилих будинків в тій стороні????7 Жильці того району від літака мусять по грязюці з повними сумками і дітьми .а також хворі з палочками "шкандибати" пішки .Невже не можна пустити маршрутку ????

Квіточка

Мда,мало того що те Вересневе на відшибі з вічним затхлим повітрям аромату шкарпеток то віднині він ще й недосягаємий для тих хто живе в районі Київського майдану та Волі....це щоб поїхати туди і назад прийдеться замість 10 грн заплатити 16-20( якщо маршруткою з пересадками їхати бо 4 їде лише від універмагу), або телепати пішки з Київського майдану до універмагу. Я дуже рада що більше не працюю в тому районі,але ось іншим тепер не заздрю бо з доїздом проблема виходить.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter