У Луцьку просять розблокувати роботу магазинів Watsons

07 Квітня 2020

В обласному центрі Волині почали збір підписів під вимогою дозволити працювати на території Луцька магазинам мережі Watsons, аби мешканці міста могли себе вільно забезпечувати засобами гігієни та дезінфекції.

Відповідну петицію на сайті ЄСМП розмістила у вівторок, 7 квітня, Інна Захарчук.

«Мета петиції – отримати дозвіл на забезпечення безперебійного та безпечного доступу населення до необхідної для підтримання життєдіяльності продукції.

Основою асортименту магазинів сегменту дрогері є товари першої необхідності, дезінфікуючі засоби, засоби гігієни та побутові товари, і неможливість придбати цю необхідну продукцію є порушенням прав людей. Гігієна під час пандемії – найважливіший захід задля збереження здоров’я та упередження ситуації з можливим розповсюдженням коронавірусу.

В зв’язку з цим ми закликаємо органи місцевого самоврядування керуватись Постановою Кабінету Міністрів України та зверненням Президента України і звертаємося з проханням переглянути перелік магазинів, які можуть продовжувати свою роботу, та включити до цього списку компанії сегменту дрогері.

ТОВ "ДЦ Україна" (мережа магазинів Watsons) здійснює торгівлю засобами гігієни, дезінфікуючими засобами, засобами прибирання для дому та обробки будь-яких поверхонь, креми для рук (необхідні під час користування засобами на спиртових складових), засобами першої необхідності по догляду та гігієни дітей, мам та майбутніх мам, засобами гігієни порожнини рота, а також багатьма іншими засобами, які дозволяють дотримуватись не тільки особистої гігієни, але й виконувати всі приписи МОЗ України та ВООЗ по запобіганню поширення хвороби.

З початку березня 2020 року Watsons вжито заходів (на дотримання вимог Законів України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та "Про забезпечення санітарного та епідемічного добробуту населення населення", постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211) та запроваджено:

1. Щоденний температурний скринінг працівників (усіх з температурою вище 36,9 градусів та з ознаками респіраторних захворювань негайно відправляють на самоізоляцію для виклику лікаря).

2. Проведення медичного (санітарного) огляду, проведення щоденної (декілька разів на день) дезінфекції та обробки приміщень дезінфікуючими засобами.

3. Встановлено обмеження щодо відвідування магазину споживачів виключно у захисних масках.

4. Режим одночасного знаходження у приміщенні не більше 5 осіб на відстані не менше 2 м один від одного.

Watsons дотримується вимог законодавства та сприяє заходам запобігання поширення хвороби.

Watsons забезпечує належні санітарні умови та можливість здійснення справді економних та зручних покупок безпечно.

Просимо дозволити працювати Watsons на території міста з метою забезпечення мешканців засобами гігієни та дезінфекції», – йдеться у зверненні до міської влади.

Підтримати петицію можна за посиланням.

Нагадаємо, для того, аби міськрада розглянула петицію, вона має набрати 300 підписів протягом 14 днів з моменту публікації.

Зауважимо, петиція про дозвіл роботи на території Луцька магазинів мережі EVA набрала більш ніж достатню підтримку місцевих мешканців менш, ніж за тиждень.

12

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter