«EVA повинна працювати!»: лучани вимагають не закривати мережу магазинів

01 Квітня 2020

Мешканці обласного центру Волині розпочали кампанію проти закриття магазинів EVA, яким місцева влада видала відповідні приписи.

Відповідну петицію на сайті ЄСМП 30 березня зареєстрував Сергій Ковтун. Петиція «EVA повинна працювати!» повинна зібрати 300 підписів за 14 днів, аби її розглянула влада міста.

Автор петиції нагадує, що лінія магазинів EVA здійснює торгівлю засобами гігієни, дезінфікуючими засобами, засобами прибирання для дому та обробки будь-яких поверхонь, кремами для рук (які необхідні під час користування засобами на спиртових складових), засобами першої необхідності з догляду та гігієни дітей, мам та майбутніх мам, засобами гігієни порожнини рота, а також багатьма іншими засобами, які дозволяють дотримуватись не тільки особистої гігієни, але й виконувати всі приписи МОЗ України та ВООЗ по запобіганню поширення хвороби.

Для безпеки покупців та персоналу у магазинах EVA запроваджений суворий протиепідемічний режим. Зокрема, тут запровадили щоденний температурний скринінг працівників (усіх з температурою вище 36,9 градуси та/чи з ознаками респіраторних захворювань негайно відправляють на самоізоляцію для виклику лікаря). Проводиться медичний (санітарний) огляд та декілька разів на день дезінфекція та обробка приміщень дезінфікуючими засобами. Для покупців діє вимога щодо обов’язкового знаходження в магазині у захисній масці та не більше 10 осіб (на касі – 5) на відстані не менше 2 метрів один від одного.

Всі ці заходи свідчать, що Лінія магазинів EVA суворо дотримується вимог Законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 (із всіма змінами та доповненнями), яка дає законні підстави для роботи магазинів, що здійснюють торгівлю засобами гігієни, вкрай необхідних для захисту громадян під час поширення коронавірусної інфекції.

Саме тому мешканці Луцька просять місцеву владу дозволити працювати EVA на території міста та області з метою забезпечення мешканців засобами гігієни та дезінфекції.

Підтримати петицію можна за посиланням.

Зауважимо, за перший день петиція набрала 86 підписів, а на момент публікації новини – 114.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛИШЕ В МАСКАХ І НІЯКОЇ КАВИ: У ЛУЦЬКИХ МАГАЗИНАХ ПОСИЛЮЮТЬ ПРАВИЛА КАРАНТИНУ

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter