У Луцьку пропонують перейменувати вулицю на честь відомого письменника Івана Корсака

29 Жовтня 2018

У Луцьку зареєстрували петицію з ініціативою перейменувати або назвати одну із вулиць міста на честь письменника Івана Корсака. Автори ідеї – Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки та учасники вечора-спогаду «Іван Корсак. Життя продовжується у слові».

Як повідомляє Район.Луцьк, вони звертаються до керівництва та депутатів Луцької міської ради вшанувати пам'ять про Івана Корсака, назвавши або перейменувавши одну із вулиць міста Луцька – КОРСАК.

Як відомо, Іван Корсак – активний учасник національно-демократичного руху на Волині на початку 90-х років 20 століття. Був редактором першої у краї демократичної газети «Народна трибуна», обраний її редактором сесією Луцької міської ради.

Депутат обласної ради 3-х скликань. Під час його головування в комісії обласної ради з питань культури і духовності доклав зусиль для зміцнення матеріальної бази обласних установ – приміщень обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки, облмуздрамтеатру імені Тараса Шевченка, художнього музею – відділу Волинського краєзнавчого музею.

В останні роки активно працював в царині історичної прози. Його перу належать 16 романів, 2 з них – перекладені на польську і литовську мови. У 2018 році родиною І.Ф. Корсака запроваджено премію за кращий історичний роман, створений в Україні, – розповіли автори петиції.

Щоб підтримати петицію, натисніть тут.

8

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter