У Луцьку оголосили конкурс на кращий туристичний сувенір

24 Жовтня 2018

З кожним роком Луцьк для себе відкривають сотні тисяч туристів. Хтось сюди приїздить вперше, а хтось черговий раз відвідує визначні місця або унікальні фестивалі, проте кожен із них хоче привезти додому часточку нашого міста, поділитись з друзями та близькими чимось особливим, луцьким.

З метою визначення туристичного промоційного сувеніру, а також цінного ексклюзивного сувеніру Луцька для вручення почесним громадянам та особливим гостям під час важливих візитів у місті, оголосили Конкурс, участь у якому зможуть взяти майстри, які власноруч виготовляють сувенірну продукцію.

Організатором проведення Конкурсу є управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Отож, коротко про умови Конкурсу:

До Конкурсу допускаються оригінальні сувенірні вироби авторського виконання, що втілюють культуру, історію та історичну самобутність Луцька, демонструють високий творчий та мистецький рівень художників та народних майстрів.

Конкурсна робота надається у вигляді зразка виробу, виконаного з будь-якого матеріалу, в будь-якому жанрі і техніці декоративно-прикладної творчості та ремесел до управління туризму та промоції міста (вул. Богдана Хмельницького, 21, каб. 301, з 8.30 до 16.00)

Перевагою при розгляді буде наявність легенди сувеніру, упаковки, використання елементів брендбуку міста Луцька, з яким можна ознайомитись за посиланням.

При поданні конкурсної роботи кожен учасник Конкурсу заповнює заявку.

Конкурс проходитиме у три етапи:

І етап (05.10.2018 – 30.11.2018) – прийом та реєстрація заявок та конкурсних робіт

ІІ етап (01.12.2018 – 14.12.2018) – перегляд робіт учасників, організація міні-виставки

ІІІ етап (15.12.2018 – 20.12.2018) – підведення підсумків та нагородження переможця Конкурсу.

Переможець Конкурсу отримує замовлення на виготовлення тиражу відповідної сувенірної продукції, та можливість реалізації сувеніру у КП «Центр туристичної інформації та послуг»

З положенням про проведення Конкурсу та заявкою про участь в конкурсі можна ознайомитись за посиланням.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter