Успішно!

У Луцьку назвали найкримінальніші райони міста

Назвали мікрорайони міста, де сталось найбільше злочинів за останніх три місяці

Інспектор з охорони публічної безпеки та порядку Луцького ВП ГУНП у Волинській області Роман Богдан назвав найкримінальніші мікрорайони Луцька.

Зважаючи на щомісячний картографічний аналіз виходить,  що за 3 місяці 2019 року найбільш кримінальними районами Луцька є 33-й квартал, центр міста, район залізничного вокзалу, пр. Волі та Відродження де скоєно 15,2 % від усіх вчинених злочинів та адміністративних правопорушень. Про це Роман Богдан  написав на своїй сторінці у «Фейсбук».

За його словами, у Луцьку найбільше злочинів та інших правопорушень відбувається в період 18 – 24 години. А тому незалежно від патрульних нарядів, які заступають на патрулювання міста, додаткового перед вихідними днями, а також на вихідні дні залучаються військовослужбовці з Військової частини 1141 Національної гвардії України спільно з патрульними, які здійснюють патрулювання саме в цих проблемних районах.

«Також хочу додати, що тісно з Луцьким ВП ГУНП у Волинській області вже не перший рік співпрацює та надає допомогу у спільних патрулюваннях з працівником поліції ГФ «Самооборона Волинi», яка вкотре заступає на нічне чергування.  Додатково було зорієнтовано наряди для встановлення осіб, які перебувають в розшуку поліцією за вчинення злочинів»,– йдеться в дописі. 

Коментарі

Я:

Ну і що з того що їх назвали? а коли буде результат роботи. Ніхто нічого не робить, тільки констатують факти які вже відбулися.

07 Квітня 2019, 22:06

Додати новий коментар